Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta vice city-ben mit kell...

Gta vice city-ben mit kell most csinálni?

Figyelt kérdés
levittem a Love Fist 3 küldetését vagy mit? Meg a motoros küldetéseket! Amikor káoszt kell kelteni, meg visszaszerezni az Angel motrot! De most már nem jön semmi jel hogy merre kell mennem, nincs küldetés, volt egy telefon, de nem érkeztem elolvasni, és ezután nincs semmi! Mit tegyek, mit kell csinálni?
2011. okt. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szépen kezdj el vásárolgatni cégeket, és csináld meg az azokhoz tartozó küldetéseket. Azt hiszem az összesen 8-ból ha 6-ot megveszel, és megcsinálod az oda tartozó feladatokat, hogy hasznot termeljenek akkor kapsz majd egy telefont és jönnek a küldetések.
2011. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nagyon vagyok jártas a vice cityben, pontosan milyen cégeket? Már vettem egy pár dolgot, a hajóüzemet, de az küldetést nem ad, megvettem a taxi üzemet, a fagyiüzemet, miket lehet még? Amugy most szedem a pénzt a dicóra! De vettem házakat ahol csak menteni lehet, de küldetések nincsenek
2011. okt. 3. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajó üzembe be kell ülni egy hajóba ami lent áll, végig menn a pályán, és onnantól termel hasznot. A fagyisnál 50 "fagyit" kell eladni a kocsival. az auto salonnál lent a garázsba a listán lévő kocsiakt kell elvinni a garázsba. stb... A többi adni fogja a küldiket. Innentől már ugyan az amit leírtam. Szerezd meg ezeket az üzleteket, és mikor már elég sok van kapsz új küldit telefonon.
2011. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van az egész játék végigjátszása :)

2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!