Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-el kapcsolatos kérdések?

Steam-el kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a steammel kapcsolatban, tudnátok segíteni?


Először is: Vásárolni ugye csak bankkártyáról lehet. De kell hozzá egy paypal account is, vagy mi. Erről mesélne valaki bővebben? Aki vásárolt már játékot a steamről, leírná a vásárlás menetét, az alapoktól?


Másik: Ha már vásárolok, tudnátok segíteni, melyik játékot érné meg? A counter strikeban (source) és a garry's modban gondolkodom egyelőre. De már megvan a cs 1.6, viszont ahogy nézem, a source sokkal jobb minden téren. Megérné megvenni, tudna újat mutatni a source, 2 év 1.6 után, vagy gyakorlatilag a grafikán és a fizikai motoron kívül nem különbözik a 2 verzió?

Aki ismeri a garry's modot, esetleg játszik rajta. Mit lehet csinálni benne? Nézegettem róla videókat, de nem igazán értem. Gyakorlatilag az összes source motort használó játékból használhatok textúrákat. Ez jó, de hogy kell játszani vele? Vagy mi a lényege?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 25. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Paypal account nem feltétlenül kell, de úgy biztonságosabb. Úgyhogy szerintem jobb ha csinálsz egy paypal felhasználót és onnan fizetsz.


2. Szerintem mostmár várd meg a legújabb CS-t ha nagyon ebbe gondolkodsz, mert nem sokára kijön.


3. A Garry's Mod egy olyan játék ahol azt csinálsz amit akarsz, nekem is megvan. Építhetsz benne önműködő ágyúkat, amit csak kitudsz találni, ezt utána feltöltheted a netre hogy mások leszedjék stb...

2012. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem Mastercardom van,kiválsztod a játékot beteszed a korásba,ez után ha végeztél a vásárlással akkor megkérdezi,hogy ajándákba vagy magadnak vásárolod.Ez után meg kell adni az adatokat a kártyaszámot a nevedet (ami a kártyán szerepel!)lejárati számot és a 3 kis számot a hátulján.

számlázási cím megadásánál tökmindegy milyen címet adsz meg azt senki nem tárolja csak a számlán jelenik meg,kb ennyi.


A Gmod meg egy nagy homokozó ahogy az előző válaszoló is leirta minden félét csinélhatsz benne,és RENGETEG játékmódja van!pl a deadrun az egyik legjobb ,a lényeg ,hogy akadájokon kell végigfutni,de ha nem vagy elég gyors vagy nem figyelsz ,könnyen meghalhatsz:D

Egy tipp: Gmod nagyon igényli a counter strike source-t főleg ha atr a rengeteg játékmódót akarok kipróbűlni ami van benne.

2012. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!