Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy vannak...

Miért van az hogy vannak olyan kockák akik rezzenés nélkül játszanak órákat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 22:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mert lefoglalja, és szórakoztatja őket.
2012. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem jut eszükbe hogy kimenni a szabadba a heverokkal beszélgetni stb:.. :)
2012. júl. 24. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért, ki az az ember, aki nem tud pár órát lazítani, hogy ne találkozzon valamelyik ismerősével?


Én simán tudok pár órát rezzenés nélkül játszani, leköt, kikapcsol, nem jut eszembe semmi sem közbe. Jobban sajnálom azokat, akik napi 12 órát lesik a facebookjukat (azaz a fiatalok úgy 35%át).

2012. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó amit te mondazs az okés de a napi 12 óra meg ilyenek az már kicsit dúrva !!!! :D
2012. júl. 24. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert az emberek nem egyformák. Van aki ilyen, van aki olyan.
2012. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Rondák,nincs barátjuk/barátnőjük és nem tudnak beilleszkedni egy társaságba sem.Nem tudnak mást csinálni
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na akkor!

Én lazán tudok majdnem egész nap a gép elött ülni!

Modderkedek, hackerkedek stb.

Viszont, ha van rá lehetőségem akkor inkább haverokkal találkozok! Ami nem 1szerű mert nem laknak közel!

Rendszeresen járok gyúrni, futni, és nem nézek ki rosszúl! Ja és van barátnőm!

Na ilyenkor mivan? :D

2012. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki képes egész nap a gép előtt ülni,viszont aki tényleg sok időt tölt a gép előtt annak nem hinném hogy lennének baráti körei,legfeljebb virtuális barátok akik úgyszint kockák
2012. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ők legalább csinálnak valamit. :D

Viszont azokat magyarázzátok el, akik egész nap lesik a facebookot, hogy történt-e valami, és ha kilépnek a házból, már mennek fel mobilról, és ha valamit csinálnak, azt élőben közvetíteni és fotodokumentálni kell facebookon. Na az sztem betegesebb kicsit. XD

Alapvetően az ismerőseim 90% ennyit ül a gép előtt. Van "rendes" kocka, aki tolja a gémeket, vannak a facés pitsák, a többi meg sorozatokat meg filmeket néz egész nap.

A maradék 10%-nak meg nincs nete és a tévé előtt ül. xD

Ez van, ilyen elcseszett a társadalom. Ne próbáld megérteni, sose fogod. Kinek mi, tudod.

2012. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem mindig ülök egész nap a gép/Xboxom előtt. Van amikor több órát játszok de közbe skypon beszélek.


Én meg azt nem értem hogy tud valaki óra hosszákig csak a facebookot bámulni. Egyszerűen nem értem mi benne az izgalmas. Én a facebookot arra használom ha nem tudok valamit megkérdezek valakit.

2012. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!