Ha egy ps3 on vagy esetleg xbox 360 on játszanák multit az onlyne játékosok közt lehetnek olyanok akik pc n játszanak?

Figyelt kérdés
pontosabban arra gondolok ha pl én egy xbox al játszanák interneten akkor csak kizárólag xbox osok ellen vagy esetleg PC n játszó emberek ellen játszanák?
2012. febr. 9. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Platformonként kulön van a multi.
2012. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PS-en PS-esek ellen, boxosoknál boxosok ellen, stb.


Van pár kivétel, vagyis 1-ről tudok, a legújabb CS-ben lesz majd crossgame vagy hogy hívják, és konzolosok is tudnak PC-sek ellen játszani.

Az már más kérdés, hogy ennek mi értelme, PC-sek az egér miatt előnyben lennének.

2012. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a Portal 2-nél a PCsek tudnak játszani a PS3sokkal.
2012. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érdekes... én úgy hallottam, hogy vitáról majd lehet ps3 játékosokkal beszélgetni, játszani stb.
2012. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, Vita eléggé össze van kapcsolva PS3-mal, vannak olyan játékok is, amivel otthon játszhatsz PS3-mal, aztán Vita-n folytatod ugyanonnan, meg elég csak az egyikre megvenni, de itt mindkettő Sony termék, ezért van ez.


És CS: GO-ból végül kivették a crossgame funkciót, de a Portal 2-ben még létezik.

2012. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!