Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék ez?

Melyik játék ez?

Figyelt kérdés

Nem tudok sokat róla, de hátha valaki ezekből rájön.

Ez egy TPS egy néger csávóval kell menni (lehet ,hogy lehet mással is nem tudom) és van a játékban olyan képesség amivel átlátsz a falakon és látod bent az ellenfelet.

+1 de ez nem biztos. Van benne egy dzsungeles pálya is (lehet hogy az egész játék ott játszódik, nem tudom)

Ha valaki tudná melyik játék ez , azzal nagyon sokat segítene!



2012. júl. 24. 17:15
 1/7 Rách Béla válasza:
Spinter cell?
2012. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem IGen ezer köszönet
2012. júl. 25. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Első: Spinter cell?

a Spinter cell-ben nincs az a része ahol néger lenne a főszereplő!Abban nincs olyan átlátni a falon,csak hőkamera ami a sőtétségben mutatja hol van ember!

Kérdező ezt a játékot hol láttad?

2012. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy videóban láttam és mivel túl van effektezve azt hittem néger. Igen ilyen hőkamerás dologra gondoltam amikor a falon átlátást írtam mert végül is az. Szóval ez Spinter cell csak tudnom kellene melyik része. Itt a videó 0:34től látható: http://www.youtube.com/watch?v=SE9YbsCi4rA&feature=plcp
2012. júl. 26. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hőkamerával nem lehet falon átlátni!Kivéve ha olyan mint amerikában van sok kartonpapírház aminek elég egy nagyobb szél és összedől! :D
2012. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rách Béla válasza:
pff 2. eltaláltam...
2012. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
46%
spintler cell blaclist
2012. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!