Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tervezem a StarCraft 2 megvásá...

Tervezem a StarCraft 2 megvásárlását?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni ? ( még nincs eldöntve h megvegyem-e ) és ha igen, melyik nagy áruházban lehet kapni ?

2012. júl. 24. 16:50
 1/2 Chruser ***** válasza:

Hát ez attól függ, mennyire szereted a játékot. Én sem szoktam megvenni soha játékokat, de ez kivétel volt, meg persze az első része is :)

Szerintem megéri, rengeteg mindent tartogat a Battle.NET, nagyon sok Custom Game van már multiba, amit tört verzióval nem tudsz elérni, maga a multi meg a ranglisták, ligák, az Achievementek, stb. Egyszóval el lehet vele lenni, olyan mint egy komplex játékcentrum, főleg a rengetegféle Custom Game miatt, nehéz megunni. Az már más kérdés, hogy te mennyit játszanál vele, de szerintem mindenképp vedd meg, ha egy játék megéri megvenni, akkor ez az. Rengeteg játéktípus, csodás grafika, milliónyi játékos, impozáns menü és zenék, elbűvölő történet, ja és izgalmas és egyben idegesítő multiplayer ha sokat vesztel :D Akkor szoktam menni a Custom Gamekhez, mikor már meguntam a sok vereséget, azok pont arra jók :)

Megvenni rengeteg helyen lehet, kb. minden játékárus kínálja, Googleből keresd ki, aztán majd találsz egy olcsót, de vigyázz, nehogy kamu legyen, ha lehet nézz valami nevesebb boltban, ahol már sokan rendeltek, ott nem vernek át.

2012. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
állítólag a tescoban lehet venni. Én ott tervezem :) köszi, már csak anyán múlik h megengedi -e h megvegyem. ( saját pénzből ) :) de ez már más tészta.
2012. júl. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!