Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » StarCraft hiba?

StarCraft hiba?

Figyelt kérdés
Tudok-e valamit még hozzá letölteni h ne írja ki mindenhol: upgrade now. Gondolom azt kéri vegyem meg, de én nem akarom. Vagy töltsem le az egészet újra ? Van arra olyan link ? Légyszi segítsetek :)

2012. júl. 23. 13:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
magyarul: légyszi adjatok egy linket mellyel full verziós lesz a játék, vagy kérlek egy olyan linket ahol ezt a full verziót tudom letölteni. És légyszi ne csak írjátok be gugléba, hanem olyan h. pl. halottad h haverodnak ez jó volt vagy vlami hasonló, legyen valami kis tapasztalat vele, de ha más nincs akkor jó lesz az is amit írtok. ( vagy pl. az oldal ahonnan letölthető megbízható stb..stb...)
2012. júl. 23. 14:17
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] sőt ez teljesen magyar de a letöltés alatt van egy szöveg ami nem túl részletesen leír sok dolgot
2012. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és jó biztos ?
2012. júl. 23. 15:24
 4/11 A kérdező kommentje:
és ez mennyire hasonlít a Sc2 re ?
2012. júl. 23. 15:24
 5/11 A kérdező kommentje:
mert elfelejtettem h a 2 őre gondolok
2012. júl. 23. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
A diablo 3 és a starcraft 2-nél is a Starter verzió telepítője tartalmilag azonos a teljessel. A felhasználónevedhez tartozó profilod amit belépéshez használsz visszajelzi, hogy nem full a verziód, így az ingyenes tartalom végén a campaignban jön az, hogy vagy ennyi volt ez a rész, vagy upgradeled. A full verzióhoz csak annyi kell, hogy egy érvényes teljes verziós starcraft 2 kódot hozzárendelj a profilodhoz. Ja, hogy ingyen? höhö. Az nem megy. A töréssel és kalózkodással kapcsolatos kérdésben meg szerintem ez a hely nem nyújt(hat) segítséget neked. Járj utána. Gondolom ugyanaz a menet, mint minden más játéknál. MAx a szerveren található adatoknál el lesz cseszve valami (gagyi Ai, kisebb működési hibák, vagy valami hasonló)
2012. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a 40 $ egy játékra sajnálok :)
2012. júl. 24. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor vedd meg forintban! 8500 HUF-tól már kapható. Ha meg sajnálod rá, akkor ne játsz vele, vagy olvass utána a neten az "alternatív" megoldásoknak! Ez olyan mintha azt mondanád, hogy: "Tetszik az új Audi, de nem akarok érte fizetni. Hogy és hol lehet lopni egyet?"


A nyílt fórumok, blogok és ez a felület nem alkalmas az ilyen igényekhez szükséges információk közzétételére. :)))

2012. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
forintba még drágább :D
2012. júl. 24. 14:45
 10/11 A kérdező kommentje:
érdemes megvenni ?
2012. júl. 24. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!