Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spiderman 3 szaggatás? Miért?...

Spiderman 3 szaggatás? Miért? Bővebb lent

Figyelt kérdés

Miért van az hogy szaggat a gépemen a Spiderman 3,holott szerintem kéne futnia a gépemen


AMD Sempron v140 2,4GHz

2GB RAM

ATI HD 4250 256MB VGA


Játék gépigénye:

CPU: PentiumŸ 4 2.8 GHz or Athlon™ XP 2800+ or higher processor

RAM: 1024 MB of RAM for Windows 2000/XP, 1536 MB of RAM for Windows

Vista™

VGA: 100% DirectXŸ 9.0c-compliant AGP/PCIe 256 MB onboard memory

hardware T&L-capable video card with Shader Model 3.0 support and the

latest drivers*


Az a legfurcsább benne hogy max grafikán,és low grafikán is úgyanúgy szaggat,meg néha van olyan is hogy az FPS felugrik 30-40re is :O


2012. júl. 22. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :S

Bár kicsit erősebb képem van mint a tiéd de tényleg csak 1 kicsit.

Proci 2.6 ghz ram 2gb Vidikártya 512

Olyan zavaró

Néha megy hibátlanul néha meg úgy szaggat mint az állat :/

Erre én is kíváncsi lennék

2012. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vok Windows 7 em van sztem nekedis és ez a gond mert haveromnak xp-n rendesen fut és odavan írva a gépigénybe hogy windows 2000/xp :(
2012. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a Windows 7 miatt csinálja ezt,értem :D Hát nálam XP alatt se nagyon futna mer a grafikus kártyám nem nagyon szereti és így XP alatt nem nagyon megy rajta a driver xDD


Köszi a választ!:)

2012. júl. 23. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy a gépigénye a játék, mert eléggé optimalizálatlan lett. Sajnos a processzor és a VGA sem elég neki.
2012. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont akkor miért van az hogy egyszer szaggat egyszer nem?meg hogy minden grafikán egyformán megy..Meg kétlem hogy egy 256mb-s VGA nem volna neki elég úgy hogy a nagyobb gépigényüek jobban mennek
2012. júl. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!