Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon parázós a Slender pc...

Nagyon parázós a Slender pc játék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az
2012. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igen akkor igen.
2012. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes.A Dead Space 2 Ishimurás fejezetét szerintem nem überelte.De próbáld ki,úgy is ingyenes játék ha jól tudom.Én 1 hete leszedtem összeszedtem benne 5 lapot aztán azóta nem is játszottam vele.
2012. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 4 cetli után nem birtam tovább játszani vele :D
2012. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

most hajnali fél kettőkor kezdtem el vele játszani fejhallgatóval és lekapcsolt lámpával!

Hát én azt hiszem soha nem fogok aludni! :D

Hogy félhetek 1 játéktól ennyire? :D

Ez nagyon, és én még azt hittem hogy a Fear játéknál nincs parázósabb hát az jóval felülmúlta! :D

2012. júl. 23. 01:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Fear a horror játékok szégyene inkább fps mintsem a horror. Ha horror kell amnesia, penumbra, nightmare house 2
2012. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát annyira parázós játék, hogy nappal játszottam vele, testvérem csak nézte (12 éves) és amikor előjött a lény sírva fakadt úgy megijedt szegény :DD én is csak 4 lapig bírtam :D
2012. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
És ezt valaki végig bírta már játszani?:D
2012. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én öt cetliig jutottam, aztán úgy döntöttem, inkább youtubon megnézem mi a vége :D Pedig nagy horror fan vagyok. Akinek az bejön az a Penumbra szériát játsza végig meg az Amnesia-t. Nem volt még rossz a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth sem.
2012. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy 2-3 cetlit tudtam gyűjteni asszem, nem találtam egyszerűen többet, aztán meguntam és hagytam a fenébe xD Először tisztára paráztam, mozdulni nem mertem, de igazából csak a hangok voltak nagyon félelmetesek :D aztán arra gondoltam, miután éppen menekültem volna előle, hogy rohadjonszét ez a fura fazon, megfordulok és odamegyek hozzá, megnézem mi történik xD na odamentem simán, aztán ugye kezdhettem újra, akkor már nem féltem, csak ráuntam egy idő után, hogy soha nem bírok arra menni amerre akarok, mert akkor kezdhetem elölről :D
2012. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!