Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Psp konzolomat ki flashelem?...

Psp konzolomat ki flashelem? Akkor le töltöm a játékokat és ilyen ikonban adja ki a játékokat <

Figyelt kérdés
ilyen ikonban adja ki őket [link] rá tettem de régi flashel és be adta a képernyővédőjét a játéknak és akkor el indítottam de nem vitte mert régi a flash szóval letöltöm a játékokat és akkor simán minden nélkül rá teszem semmi program semmi csak rá teszem minden további nélkül, és ugyan úgy rá teszem és akkor el fog indulni?

2012. júl. 21. 20:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem értettem a végét de ha az a baj h. régi a cfw(flash) akkor a sony oldaláról töltsd le a szoftverfrissítést(6.60) és töltsd le innen azt ami a 6.60 az szoftverhez kell: [link] (A SZÖVEG ALATT 4! EDIK!) majd csomagold ki és a meglévő mappban keresd meg a psp neűt.addig menj amíg 3 mappát nem látsz majd rakd be mindhármat a pspd game mappájába és indítsd el a pro update nevűt nyomj 2x x et , ezek után a psp iso nevű mappájába tedd a játékot amit szeretnél (ha kikapcsolod a pspt vagy kiszeded az kakksit akkor csak indítsd el a pro updatet (2x x mindig) és kész
2012. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
*akksit
2012. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem fog el romlani a gépem?
2012. júl. 29. 18:55
 4/11 A kérdező kommentje:
de még nem flasheltem ki újjal csak akkor csináljam ezt meg ha már újjonta ki flashel-te?
2012. júl. 29. 19:09
 5/11 anonim válasza:
előbb frissítsd a pspd a 6.60 as EREDETI frissítéssel majd letöltöd a cfwt(amit linkeltem) és felrakod ahogy mondtam és semmi baja nem lesz a pspd nek viszont minden játék tökéletesen fog futni rajta
2012. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem jó nemjó azt írja ez a progi nem jó a te psp szoft vered hez egyébként a psp szoftver számom 5.50
2012. júl. 29. 19:41
 7/11 anonim válasza:
igen ezért mondtam hogy előbb frissíts 6.60ra innen töltsd le [link] menj addig míg nem látod ezt: 1000 2000 3000 Download procedure alatta 1 kép rajta 3 mappa azalatt download now felirat arra katt. és töltsd le majd rakd be a psp game mappába és csak utána telepítsd a cfwt!!!(amit először linkeltem)
2012. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
* 4 mappa
2012. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ja bocs és a csinálj egy update nevű mappát és abba rakd a 6.60 as frissítést!!!(amit a sony oldaláról töltöttél le)
2012. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsáss meg sokan analfabétának néznek és talán te is demmi baj ha igen de ha meg kérlek rá nem csinálnál egy videót erről hogyan kell meg csinálni mert akárhogyan bróbálom nem jó kérlek vagy ha erről de csak erről van egy videó akkor elküldenéd a linkét kérlek csinálj egyet kérlek kérle kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérle kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérle kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérle kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérle kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek kérle kérlek kérlek kérlek kérlek kérlek
2012. júl. 29. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!