Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2014 elején Xbox 720! Ti...

2014 elején Xbox 720! Ti beruháztok rá? Szerintetek lesz olyan erös mint a késöbb érkezö PS4?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Rögtön nem. Meg fogom várni, míg kiderül van-e valami tervezési hibája, mint anno a 360-nak. A PS4-nek biztos az is méltó konkurencia lesz.


Amúgy nem ez lesz a neve.

2012. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem már hidegen hagynak ezek az új generációs konzolok...A PS3-at se kellett volna megvennem...Dugják fel maguknak a nevetséges játékaikat...Csak grafikai szinten tudnak teljesítményt nyújtani,a hangulat meg a béka segge alatt van...persze vannak kivételek de közel sem olyan jó a játékfelhozatal minőségben mint anno a PS1/PS2-nél
2012. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző:


millió jó játék van ma is, ha mást nem találsz akkor is az RPG-k 90%-a még ma is van olyan jó, mint a régiek.

De RPG-n kívül is van rohadt sok jó játék, csak divat hangoztatni, hogy milyen szar a felhozatal (tény, amit reklámoznak általában az is), mert így nem a mainstream-et követed.

Egyébként boxot sosem vennék, PS4-et majd ha tudunk mindent róla, azt meg honnan tudjuk, hogy milyen erős lesz? Egyikről sem tudni semmit, pletykák szerint mindkettő elég hasonló lesz, mert külső cégekhez fordulnak, nem fejleszt már a Sony Cell-t meg ilyenek.

Viszont PS4 állítólag később jön, ez miatt lehet erősebb is lesz, hatalmas különbség akkor se lesz szerintem.

Amúgy box még mindig nincs bejelentve, ez még mindig csak pletyka, 2 éve is volt olyan, akkor is feltehetted volna ezt a kérdést.

2012. júl. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Máté0092 válasza:
Igaz a PS4-re Tovább kell várni és már olyan modern lesz hogy a Sony el se tudta képzelni pl.:a Ps2-nél hogy lesz ilyen gépük is.Az xbox amúgy jövőre meg fog jelenni 2013 és az se lesz piskóta.Egyelőre be kell érni a ps3 és az xbox360-nal
2012. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


Örülök hogy te még mindig élvezed a játékokat


Nem divatból mondom ezeket,tényleg ezek a éleményeim.Sose követtem a divatot,mindig is saját stílusom volt.Az a helyzet hogy én már régóta benne vagyok ebben a témában,egészen az Atari gépektől a NES-el folytatólag a PS3-ig sok mindennel játszottam.A gyerekeknek vagy azoknak az embereknek akik most csöppentek bele a videójátékok világába ezek a játékok jónak számítanak tele újdonságokkal de nekem már nem nyújtanak semmi pluszt,egyszerűen unalmasak


Most vagy bennem van a hiba vagy ennyire szarok a mai játékfejlesztők.Ez van én itt megálltam mert semmi értelme nincs folytatni,csak pénzpazarlás.Az új generációnak természetesen tetszenek a mai játékok,de fogalmuk sincs mit hagytak ki a régi időkben.Csak ugye azokkal eszük ágában sincs játszani mert hogy "nem jó a grafikája" Mintha a grafika számítana is valamit

2012. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok játékot a kiadók tényleg nem a játékosoknak csináltatnak, hanem a saját pénztárcájuknak, de vannak ma is nagyon jó játékok. Egy 15-20 éves játékot ettől még értelmetlen összehasonlítani egy maival. Nem a grafikára gondolok, múlt hónapban akasztottam ki nem tudom már hanyadszor a Quake II-t, és elő szoktam venni az eredeti ('98-as) NFS: Hot Pursuit-ot szóval attól, hogy egy játék már nem mutat korszerű látványvilágot, én nem zárkózom el tőle, de a mai jó játékokhoz képest a régi jó játékok igenis elég buták, és a régi jó játékokon a nosztalgia faktor dob nagyon sokat. A maguk idejében jók voltak, de ha ma kijönne egy olyan faék játék korszerű grafikával, bizony csúfosan elhasalna.
2012. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem meg a 360-at kinect-el mit érdekel a 720.
2012. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!