Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok információkat egy xBox...

Tudtok információkat egy xBox 360 feltöréséről?

Figyelt kérdés
(Pl. mennyibe kerül, kockázatai, ti feltörettétek e, ha igen kinél, mennyiért)

2012. júl. 20. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
te cigány!!!
2012. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pff...már bocs de az a cigány aki ilyenekre gondol, amúgy ha te szívesen fizetsz cdnként 10.000Ft-ot akk takarodjál a boltba azt szórjad a pénzed.
2012. júl. 20. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
én legalább legális vagyok
2012. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudod mit jelent az, hogy legális? Ha azt mondod, hogy legális vagy, akkor azt mondod, hogy szabályszegő...(pl. drogot csempészel...) XD
2012. júl. 20. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
az az illegális te f@sz
2012. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na most írjál
2012. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyből bekussoltál
2012. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is: Kérdező nem ez a legális fogalma.


Másodszor: sokba kerül (kb 10.000-be kerül úgy tudom de én már flashelve vettem)

Valamint: Az hazugság hogy tönkreb*szod a gépet. Ha felmész Live-re akkor lebannolnak. Az egy másik baromság hogy akkor dobhatod ki a gépet. Én felmentem live-ra flashelt Xboxommal szépen meg is jártam, 8000 volt az újraflashelés.


Egy kis off: Szép zöld tokba vannak a játékok rá amire rá van nyomtatva a borító valamint a CD-re is az eredeti alapján a minta.


Kockázatai: Nem mehetsz Live-ra. Több nincs.

Baromság szintén hogy hamar elromlik mert már lassan 2 éves az enyém és még mindig él, valamint az enyém egy Xbox 360 Slim. Slimnél akár mit csinálsz akár flasheled akár nem úgy tudom nagyon ritka a 3 LED (Red ring of death) mert Jasper alapú.

2012. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi Barkóczi Máté! Te legalább érthető és használható választ adtál! :)
2012. júl. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!