Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek elindítsam a régi...

Szerintetek elindítsam a régi kedvelt sorozatomat az ezt ne vedd meg ami még FreddyD előtt volt?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen sorozatom ahol én is pc játékokat mutatok be.R.I.P FreddyD miatt akarom újra elkezdeni.

2012. júl. 17. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan, ha jó poénjaid vannak, és a videóid nem hasonlítanak FreddyD videóira, akkor senki nem fog ezért megszólni.

Gondolom ismered UgyVanPlancsiznakEgy-et, és rockerlalee-t, ők is mutattak/mutatnak be néha rossz játékokat, és mivel minőségi, egyedi munka, senkinek eszébe se jut, hogy koppintás lenne.

2012. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. júl. 17. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

És fontos, hogy legyen jó kiejtésed, és ne mutass be olyan játékot, amit már más megtett előtted - kivéve persze ha külföldi mutatta be.

Nem könnyű rossz játékot találni, ezért az nem megoldás ha belekötsz minden apróságba.


Ha esetleg úgy döntesz, hogy elindítod elküldhetnéd nekem privátban, vagy akár ide is leírhatod, szeretek ilyeneket nézni.

De tényleg jó tanácsként törekedj az egyedi munkára, saját poénokra, azt értékelik az emberek, még ha nem is lesz olyan jó összességében.

2012. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem akkor kezdd el, ha:


-15 elmúltál

-értesz a videó készítéshez, vágáshoz, stb.

-van egy normális mikrofonod

-érdekes stílusod van

-érdekes játékokat mutatsz be

-az sem árt, ha van humorérzéked


Mert 12 éves mikrofonba köpködő kisgyerek tesztelőből már van úgy 40, felesleges, hogy te legyél a 41.,akkor a kutya sem fogja nézni a videóid.


Nézd meg Medievil teszteléseit, ő jól bemutatja egyes embereken, hogy milyen NE legyen a videód.


http://www.youtube.com/watch?v=CxSXFcMdFEA



Remélem segítettem.

2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatásaitokat sokat jelent.:)
2012. júl. 17. 22:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtok valami rossz játékot?Tesztelni?
2012. júl. 18. 08:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzőek írták. Ilyen játéktesztelőkből annyi van, mint égen a csillag. Legyen valami, amivel kiemelkedsz a sorból. Ja: és ne kopizd FreddyD stílusát. Egyszer találtam egy blogot, az a neve, hogy Érdekes PC Játékok. (Már a név alapján sejtheted, hogy kopi...) Nem csak a név, hanem a srác stílusa teljes mértékben Freddy-t másolta. Légy eredeti, legyen humorérzéked és ne legyen minden második szavad káromkodás.
2019. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!