Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jobbak a régi pc játékok?

Balogzsolt1 kérdése:

Miért jobbak a régi pc játékok?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért érzem 2000-2009 kb nagyon jó játékok jötek ki gondolok itt a Dead Space,Hitman 4,Half-Life széria,Mafia

GTA,Need For Speed,vagy a Call Of Duty stb 2009 után már nem voltak olyan jó se a Need For Speed se a GTA új része sem volt nagy szám.A Cod 4 jó volt de utána nem változott semmi.Talán a Mass Effect jó volt és a FIFA is sokat fejlődött


2012. júl. 16. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy éppen a Stronghold széria ami a Stronghold 1 és a Crusader mekkora game volt azt a 3 lerontotta
2012. júl. 16. 22:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elévültek az ötletek, már egyik sem akkora újdonság. Sajnos mostanában ötlet-válság van az ilyen játékok terén, hisz már csak ugyanazokat ismétlik... sajnos. :/
2012. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok a cégek, akik kiadtak egy-két jó játékot, azok jajdejókvagyunk miatt hiphop módszerrel kiadnak egy újat. Ami nem sokat változott az eredetitől. A gta, cod és nfs már csak a pénzre megy. Nem arra, hogy jó játékot adjanak ki. A régebbiek jobban odafigyeltek, mert nem sürgette őket pénz, idő. Egy normális játéknál nem egy év az elkészítési idő. A stronghold pedig stratégiai játek, ami mivel szintén régebbi volt, nem kellett síetni. A 3 meg... A hitman visszaadja a bérgyilkos szerepét, ezért lett jó. Half Life pedig egy teljes történetet igéz. Én, ha csinálnának róla egy filmet, szívesen megnézném.
2012. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Amit az előző mondott.

Aki csinál 1-2 jó játékot, utána 1 év alatt kiad 4 új részt (Cod), és természetesen annyi idő alatt nem nagyon lehet minőséget összehozni, vagy bármit fejlődni is.

Ezért éljük ma a folytatások korát, alig van új játék.

Illetve mindenki csak az FPS-t veszi, Cod-ot kell utánozni, jó játékra meg alig van igény.

Persze sok jó játékból is eladnak 1-2 milliót, de Cod-ból 15-20 milliót, ezért mindenki inkább arra hajt.


Egyébkén ma is van sok jó játék, amik még meg sem jelentek, de biztos nem az a tipikus tömeg szar lesz: The Last of Us, Beyond: Two Souls, Watch dogs, csak a szar jelenleg túl felkapott, ezért csak arról hall az ember, de ha keresel találsz jó játékokat.

2012. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Sajnos igaz minden részbe csalódnom kellett talán a Codba nem annyira mer Story valamennyire kár portólt de a GTA 4 az nagyon szürke a San Andreas vagy a Vice Cityhez képest Need For Speed sorozat már a Carbon óta nem a régi The Run csak grafikában jó semmi másban
2012. júl. 17. 06:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a régi játékoknál odafigyeltek, nem csak a pénz érdekében ment az egész. Jó történetük volt, zseniális karakterekkel, és soknál a grafika szerintem mai napig megállja a helyét (hiába olvasom sok helyen, hogy a régi játékoknak xar a grafikája, én ezzel nem értek egyet, másrészt az illető pedig biztos egy 12-13 éves GTA V/Skyrim/CoD/Minecraft stb. játékos - már bocsánat az általánosításért, vagy ha megsértek valakit). Mai játékoknál már csak a pénzért megy minden. A történet ugyanaz, mint az előző részekben, a gépigény húzós, a grafika nagyon szép, de játékélmény nulla. Az Electronic Artsot szokták sokan azzal vádolni, hogy minden évben ugyanazt adja ki voltaképpen. Nos, ezzel egyetértek. Szerintem senki nincs kerek e földön, akinek a FIFA, Sims, Star Wars vagy NFS sorozat bármi újat tudna mutatni. Szóval kb ennyi az én véleményem.
2019. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!