Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek meik a jobb? XD

Szerintetek meik a jobb? XD

Figyelt kérdés

Cabal vagy Dekaron Nektek meik jön be jobban?

(és miért?)



#Dekaron(2Moons)
2012. júl. 17. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Én igaz csak a terát meg a wowot probáltam , de lassua a pvp , hát miért 1 háboru sem 1 perc alatt dől el ..

Meg abba mi az élvezet neki mész 1 embernek és 2skill után kidől .. mert szerintem semmi.

2012. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy két skill után kidől, de biztos nem játszottál még akkor olyan játékkal, amiben dinamikus a pvp. Értsd, nem arról szól, hogy ott állsz, mint egy bamba dákó, és másodpercekig hadonászol, mire jön egy kis gagyi animációs skillecske, vagy közelharcban, ha már kicsit jobban meglendíti a kardját, akkor már mindenki tátja a száját, hogy mekkora skill!!!


A kérdésben említett játékoknak sok hibája van, de nem véletlen térnek hozzájuk vissza-vissza az emberek, a skillek, és a pvp, pk, az függőséget okoz olyan gyors és látványos. Itt is van pvp, ami hosszú-hosszú percekig tart, de olyan EPIC az egész, hogy beszarsz behugyozol.

2012. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
dekaron
2012. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
dekaron még régen jó volt de amikor a nexon-hoz került akkor egy sz*rt csináltak belőle szóval már a cabal jobb dekaron akkor volt jó mikor action 6-7 volt most meg 11 vagy mennyi elb*szták az egészet
2013. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!