Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Túlélős játékokat tudtok mondani?

Túlélős játékokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Open world,túlélős játékok.

Például Minecraft,vagy Stranded

Igazából csak ezt a kettőt ismerem,de nagyon hasonlitanak.

Tehát karakterrel vagy,tárgyakat kell gyűjteni,hogy túlélj,lehetnek benne ellenségek is akár.

STALKER nem annyira ilyen,bár az RPG. Nem tudom,ez egy külön műfaj -e lenne.


Köszi!



2012. júl. 17. 10:09
 1/3 ywii válasza:
Dead Island 1-2 nagyon jó túlélős játék:)
2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ááá 2011-es :S Szaggatni fog. 2007-es játékok is szaggatnak.


2Gb, 2Ghz, Nvidia6 series( nem tudom most 6700 talán)

2012. júl. 17. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az RPG egy külön műfaj látom téged sem érdekenek az egyszerű játékok!Itt van 1-2 cím mert ugye nincs sok belőlük Fallout 3 Game Of The Year ez egy hatalmas nyílt világ (non linear)játék gyűjtögetős magadnak rakod össze a különböző robbanószereket,fegyvereket rengeteg féle páncél és ellenség a küldetések változatosak és azt csinálsz benne amit akarsz,a karaktered folyamatosan fejlődik,ha akarod puszta kezes harcost gyúrsz,vagy könnyű fegyverest,stb!Pl:én 3-évig ki sem vettem a gépből el sem akartam hinni hogy van ilyen a sok lineáris sz@r után!A játékot itt tudod megvenni! Console Corner 1085 Budapest. Somogyi Béla.utca 12 Tel: 06 1 266 4698/06 70 277 8186. Ár:5.990 A Fallout New Wegas Ultimate és a Skyrim is open world általában 3-4 évente jelenik meg egy-egy ilyen gyöngyszem kicsit több a munka vele mint más játékokkal!Remélem tudtam segíteni JÓ SZÓRAKOZÁST!!!
2012. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!