Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation Plus (PS+) EU vs US?

Playstation Plus (PS+) EU vs US?

Figyelt kérdés
Melyikre érdemes előfizetni? Ahogy elnézem jelen pillanatban az ingyenes játékokból több és jobb van az US-en, viszont nem tudom hogy ha pl. letöltöm most a Gotham City Impostors-t akkor a letöltés lasabb lesz-e, valamint netes játéknál lasabb lesz a kapcsolat?

2012. júl. 15. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
lassabb, bocsi :)
2012. júl. 15. 16:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz lassabb, akkor ha te EU-ra fizetsz elő (ami alatt gondolom UK-t értesz) akkor is lassabbnak kéne lennie, mert nem a magyarra regisztrálsz.

Ugyanolyan gyors.

Játékkínálatot nézd meg, általában a US-en több játék van és hamarabb is, meg most az ingyen játékoknál is Just Cause 2 meg stb is talán jobb.

2012. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem UK-ra fizetek elő mert ott most ingyenes a Deus Ex és holnap vagy holnaputén jön még 2 ingyenes játék.
2012. júl. 16. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

US-en nem ingyenes a Deus Ex?

Akkor jó, hogy nekem is UK van.

2012. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom nekik ebben a hónapban a Gotham City Impostors, a pacman meg még egy játék csatlakozott az ingyenes játékok listájához.

Az UK-soknak pedig a Deus Ex és még 2 játék jön 18.-án

2012. júl. 16. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!