Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki lehet chippelni egy ps3-at?

Adambro kérdése:

Ki lehet chippelni egy ps3-at?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék venni egy konzolt(ps3 vagy xbox360), de egy játékért nem fogok 10 000Ft-ot kiadni

2012. júl. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

1. Nem chip, hanem flashnek hívják (de csak 3.55-ös FW-ig használható, ilyet csak használtan kapsz).

2. Egy idióta barom vagy ha azt hiszed csak 10k-ért lehet játékot venni, meg is érdemled, hogy valami fos szart vegyél és töltögesd le a játékokat amik remélhetőleg majd nem indulnak el (én ~4k-ért vettem kb 15 játékot, Infamous 2, LittleBigPlanet 2, Darksiders, Deus Ex, Motorstorm, Warhammer 40k, és még sorolhatnám, csak nem kell idiótának lenni).

2012. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Queasy ***** válasza:
59%
De ha már első nap nemtud a legújjabb random hyped shit 2012-vel játszani, akkor már nem is jó úgy. :<
2012. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"De ha már első nap nemtud a legújjabb random hyped shit 2012-vel játszani, akkor már nem is jó úgy. :<" 2012 Uraim! 2012 legjobb válasza.
2012. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2


Úgy van.

Egy Uncharted 2 4k-ért is van már, és akkor az Uncharted, PS3 egyik legnagyobb címe, 4 darab ezres. Havonta egy játék bőven elég, hogy Queasy-től idézzek nem kell havonta 10 random hyped shit 2012 játékkal játszani, hanem a szar játékokat hanyagolni, a jókat meg 100%-ra kitolni.

2012. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
PS3-at vissza lehet butítani, de akkor kall egy jó net a gépedhez, hogy gyorsan le szedd a játékokat, rá rakd a külső HDD-re és úgy felmásolni a ps3-ra, de még kell egy program is én ezt jó ötletnek tartom, hogy így oldották, meg, de a világért nem flashelném ki a ps3-om... Sajnos ez a magyar ember,azt akarja, hogy legolcsóbban hogy vegyen meg a legjobb cuccot? Én tudom, spórolj kicsit és meg is veheted. -.-"
2012. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!