Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heló! A sárga kazettás nintend...

Heló! A sárga kazettás nintendom név szerint az a terminator vagy ending man tudja ezt?

Figyelt kérdés
a sárga kazi nintendom név szerint terminator vagy ending man az tud olyat h ha van sima eredeti szürke NES kazi pl a super mario sorozat vmielyike mondjuk a 2 akkor be tom rakni és lejátsza-e???

2012. júl. 15. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
miért,a sárga nem eredeti?amúgy nemtudom,elég érthetetlenül írsz,de ha nem megy,akkor próbáld ki számítógépen: [link]
2012. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de direkt nintendon akarom megvenni és azért kérdem mielőtt megvenném h az a nintendo lejátsz a szürke kazis ami az igazi NES hez van kitalálva? vagy a chipje belefér az enyimébe?
2012. júl. 19. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
jaaa.Hát nagyon rég volt az,amikor én ilyenekkel toltam,de én úgy emlékszem,hogy a szürkét is beviszi rendesen.Amúgy hol tudsz manapság még ilyet venni? :)
2012. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
khm... vatera :D apród stb akor ha igen akkor köszi a választ!
2012. júl. 20. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg viszi.
2012. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értettem a kérdést teljesen,de...

A szürke kazis:

NES

SNES

Sárga:

sega


PL: A NES játékot nem teheted be a segásba!

Remélem ezt akartad kérdezni :)

2012. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nintendom volt és sárga volt hozzá a kazetta...

Vagy tévedsz,vagy a kínai,ahol anno beszereztem nem tiszta úton szerezte be a játékokat :)

2012. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!