Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 telepítési problémák...

Fallout 3 telepítési problémák (többi lent)?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Fallout 3 játékot, de mivel nem indult ezért úgy gondoltam hogy megveszem. Töröltem az egész mappáját, de most hogy rendesen telepíteni akarom az eredeti játékot, amit vettem azt írja hogy törölnöm kell a játék korábbi verzióját. Amikor pedig a Programok eltávolítása menüben törölni akarom a játékot ezt írja ki:

Hiba száma:0x80040702

Description: A DLL betöltése nem sikerült: GameuxInstallHelper.

A telepítés megszakad.



Nem tudom hogy számít-e ezért inkább leírom hogy Win7-em van. +Minden feltétel adott a játék működéséhez.

Aki tud valami megoldást az kérem írjon!



2012. júl. 13. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Your Uninstallerrel szedd le ami maradt, és/vagy CCleanerrel tedd rendbe a rendszerleíró adatbázist.
2012. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, így már sikerült :)
2012. aug. 8. 00:55
 3/4 anonim válasza:
nekem is ez a próblémám de nekem ez nem segít valaki valamit tudna ajánlani.Én a külső wincheasterre raktam fel. Előre is köszi
2012. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi első, király vagy! :D
2015. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!