Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a 2 játék...

Mi a különbség a 2 játék fajta között? (lent)

Figyelt kérdés

Pl. Gta4-be van a sima Gta4 meg a Gta4 Classics edition.

Mi a különbség?

így a left 4 dead-nál is a sima ami több ft-ba került mint a Classics edition?

Melyiket érdemes megvenni? Classics edition vagy a sima?


2012. júl. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Minimális különbség van, konkrétan csak ez:


"bassically gta iv the normal edition U cant carry on where u left from u have to be at ur safe house but in gta iv classic edition U can't start back where u left from"


A gond az, hogy a válaszoló nem tudott valami érthetően írni, szóval csak annyit értek, hogy valami a mentéssel.

2012. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A classic edition újrakiadást jelent. Van valami határ, x eladott példány után lehet egy játéknak classic (vagy hívják még platinumnak, az is ilyesmi) változatot kiadni. Ezek olcsóbbak már, mivel nem új játékról van szó, és kábé ennyi. A játék csontra ugyanaz, extrákat sem tartalmaz, mivel ezek nem goty meg special edition-ök. Szóval doszta mindegy melyiket veszed, mert ugyanaz.
2012. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha veszem a classics edition-t akkor is menne a multy meg ilyenek..? Mert azért nem mindegy hogy 35 vagy 15 Font-ról van szó..:) Köszönöm a válaszokat!!! Megy a zöld kééz!:)
2012. júl. 13. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne menne? Szerinted azt olyan egyszerű kivenni egy játékból? Tudod elkészül egy játék, aranylemezre teszik, majd azt sokszorosítják. Hozzáadni könnyű, elvenni lehetetlen. Szóval igen, megy a multi, mivel TÖK UGYANAZ, MINT A SIMA VÁLTOZAT.
2012. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És akkor Xbox 360-ra érdemes megvenni a left 4 dead-et? :-)

igaz 18+-os játék én még közel sem vagyok annyi...

De tetszik a játék..

ha 3 évesen a gta Sa-val nyomultam 13 évesen ezzel sem lenne gond szerintem.

2012. júl. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!