Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik éri meg jobban flashelt...

Melyik éri meg jobban flasheltetni vagy rgh-i az xbox 360 slimemet?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2012. júl. 11. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Eredeti játékok.
2012. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szakadj már le az eredeti játékokról, aki nem szeretne 10.000 forintokat kiadni egy játékért annak ez a lehetőség tökéletes. Különben is nincs jobb dolgod? Láttad a kérdést arra válaszolj!
2012. júl. 11. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas tévedésben élsz kisfiú.

Akinek vékonyabb a pénztárcája az kevesebbet költ.

Xbox 360 helyett vesz PS2-t, és/vagy használt, olcsóbb játékokat vásárol.

Habzó szájjal megélhetési bűnözni a cigányok szoktak, ezek szerint te is az vagy, őket se tudja kényszeríti senki a munkára/vásárlásra a kocsmásázás/lopás helyett.

2012. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88mphnak tökéletesen igaza van. Nem kerül 10kba egy játék, kapsz olcsóbban is. Használtnak sincs semmi baja, nem fog felrobbanni tőle a géped.
2012. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] , [link] , [link] 1 nagyon sokáig gyűjtöttem, hogy megvehessem az xbox-ot 2. Nem vagyok cigány, nem értem miből gondolod, hogy kocsmákba járok és lopok, mikor még csak nem is ismersz! És nem tudom miért is veszekedsz velem, mikor neked semmi közöd ahhoz, hogy én mit csinálok az xbox-ommal!
2012. júl. 12. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Minek linkelted be ezeket?

Ha nagyon sokáig gyűjtögettél az xboxért, akkor már csak keveset kell a játékokért.

2012. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet használtan is venni a játékokat, és nem muszáj megvenni az első hónapban mikor kiadják. Vársz egy évet, és sokkal olcsóbb lesz.

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most 5000-ért adtam el használtan egy BF3-at...

Persze linkelni bárki betudja a legdrágább helyről habzó szájjal.

2012. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!