Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV és GTA episodes of...

GTA IV és GTA episodes of liberty city között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni valamelyiket de nem tudom melyiket..miben különbözik a két játék..?

És melyiket érdemsebb megvenni..?(PC)



2012. júl. 7. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Ugyan az a kettő csak más a neve.
2012. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Más a sztori, és a karaktered.
2012. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
EFLC sokkal jobb.
2012. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem úgy tűnik, hogy játszottak már vele az itt válaszolók ezeket újították kb:

Új karakterek, új főszereplő, új sztori, új fegyverek köztük megmaradtak a régiek is, új járművek, új achivmentek, mellékküldetések, új programok barátokkal, új multis lehetőségek. meg 2 főszereplőt irányíthatsz szóval 2 külön szál az egyik ilyen klubbos a másik motoros bandákról szól.


De szerintem sima GTA IV-et vedd meg legalábbis én azt venném mivel hosszabb, meg én amúgy is azt szerettem a legjobban, az vmiért jobban megfogott.

2012. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az utolsónak van igaza, plusz még hozzátenném, hogy az alap IV történetét egészítik ki a kiegészítők.
2012. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen az eflc-ban a sima 4 történetét mutatják be más szemszögéből
2012. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gta 4 dani válasza:
hogyn lehet szerezni csajt a GTa 4 libety city mondban
2012. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Episodes From Liberty City tartalmazza a The Lost and Damned-et meg a The Ballad of Gay Tony-t. Mind a három játék kapcsolódik egymáshoz, sokszor összefonódik a két történeti szál. És a TBOGT-ban derül fény a gyémántok sorsára. Szerintem a GTA IV-et vedd meg. Hosszabb a játék idő.Csak össze hasonlításképpen : A GTA IV-ben 94 a TLAD-ban 22 (vagy 23 nem emlékszem pontosan) a TBOGT-ban meg 26 küldetés van. Meg amúgy is, ez az elő része a játéknak.
2012. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végül a gta IVet vettem meg és nem csalódtam benne...:)
2012. júl. 14. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!