Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a GTA London...

Mi a különbség a GTA London 1961 és 1969 között?

Figyelt kérdés

Egyébként csak én tartom nagyon gagyinak a GTA 1, 2 London részeit?

Nem arról van szó, h a GTA 3-mal kezdtem és akkor mert 2D, hanem az elsővel kezdtem meg tetszett a szabadság, de nekem valahogy az jött le, h totál nem érdekelte a készítőket a küldetés meg a sztori, hanem úgy voltak vele, h úgy is az esztelen erőszak lesz a középpontban.

Erre tökéletes példa, h állítólag a 2-őt úgy végig lehet vinni, h nem is csinál az ember küldetéseket csak rombol, mert a pont a lényeg.



2012. jún. 22. 09:00
 1/3 anonim válasza:
48%
Én a VC-vel kezdtem, úgyhogy annyira be se jöttek a régi részek, de a Londonok még elmennek. A maga idejében nagy játék volt. A London nem gagyi, a 61-el és a 69-el is játszom néha, meg az 1-el. A 2-t, mikor megjelent, akkor se tartották nagyra. Megcsinálod a küldetéseket, de a játék mentéséhez 50000 $-t kell szerezned, az meg csak erőszakkal megy. Mondasz vmit...
2012. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Am csak annyi a különbség, hogy a 61-ben jóval kevesebb a küldetés
2012. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mások a küldetések, az autók, egy-két épület is más. Bomba helyett páncéllemezt tudsz a kocsidra rakatni (Armour Shoppe a bolt neve). Az 1961-es tulajdonképpen csak egy kiegészítő csomag a '69-eshez. Egy szint van benne, de sokkal-sokkal nehezebb, mint a másik, óriási szerencse is kell némelyik küldetés teljesítéséhez. Gyakorlatilag lehetetlen 100%-osan teljesíteni a játékot.
2012. dec. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!