Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GW 2-ben milyen kasztot...

GW 2-ben milyen kasztot kezdjek? Ele, Warri és Ranger között nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Aki már volt bétán mit mond? Melyik az ami erős pve-ben és pvp-ben is? Szóval nagy dmg jó skillekkel, de sokat is bír. És melyik az ami jó boss írtásokra is meg ilyenekre?


Szóval szerintetek melyik legyen a főkarim?


köszi előre is! :D



2012. júl. 6. 20:41
 1/10 Queasy ***** válasza:

Szerintem csinálj egy ogre wc pucolót, a kakás wc pucolóval szép splash dmt-t tudsz osztani, emellé nagy mint öreganyám képzeletbeli kastélya így tanknak is jó lesz a nagy hp végett.


De komolyan, mi értelme az ilyen kérdéseknek? Azt indítasz ami a legszinpatikusabb, amivel szeretsz játszani. Miért veszed el magadtól azt az örömet, hogy magadtól jössz rá ezekre?


Btw, jól gondold meg az ogrét.

2012. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
inkább maradj csöndben mindenkinek az lesz a legjobb
2012. júl. 7. 00:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.....
2012. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még ki se jött amúgy nem vagyok nagy gw fan de tudtommal az összes mmorpg úgy csinálják hogy az összes kaszt erős legyen ha vmelyik sokkal erősebb akkor úgy is nerfelik.
2012. júl. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a te játékstílusodnak a ranger felel meg leginkább. Jó, változatos skilljei vannak, meg vannak petjei is. Pont neked való.


(Mellesleg honnan a rákból tudjuk, mi fog neked tetszeni? Ennyire ostoba nem lehetsz. Próbáld ki mindet, és azzal játssz, ami a legjobban bejön. Nehogy már mi mondjuk meg, mivel fogod élvezni a játékot...)

2012. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Látom egyeseknek nehezen megy a szöveg értelmezése.

Megpróbálom újra, tisztábban leírni hátha valakinek sikerül felgni.

Szóval, olyantól kérdezem aki már rész vett vmelyik béta hétvégén. (MERT ÉN MÉG NEM TUDTAM)

Aki részt vett rajtuk, annak bizonyára van ezekkel a kasztokkal tapasztalata. Tőlük kérdezem melyik szerintük a legjobb, ami sokat bír pve és pvp-ben de nagy a damage-ja is.


Remélem így talán nektek is érthető lesz, ha nem akkor csak sanálni tudlak titeket.

2012. júl. 7. 09:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Akármennyire erőlködsz, nem fogsz találni legjobbat. Ez nem WoW. Mindennek van előnye, hátránya. Ha jól játszol - és ezen van a hangsúly! - mind sikeres lehet. Ha béna vagy, akkor játszhatsz akármivel, béna maradsz.


De úgysem fogod megérteni. 12 évesen, másfél év törtszerveres wowozás után szerintem kevés vagy ahhoz, hogy felfogd: nincs legjobb.

2012. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Wááá az utsó kemény oltás volt :D p*cs....

Ha érdekel 20éves vok, csak ha változtatnál a szar oltásodon.


Nade visszatérve a tárgyra, amit én furcsállok h warrinak alapból van 18k hp-ja, míg elenek water traitekkel lehet 14k. A damage meg a skillek ezt így kompenzálják vagy mi?

Ezekre vagyok kíváncsi a kérdésemben....

Meg pl az armor is vagy 300al több alapból a warrinak, az pl mennyit számít, mennyivel kap kevesebb dmg-t?

2012. júl. 7. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Azt kéne felfogni, hogy ez nem wow. Itt a warrior nem csak egy karddal hadonászó hústorony, az ele nem csak tűzgolyókat dobál. A traitekkel, fegyverekkel, utility skillekkel több, egészen különböző játékstílus hozható ki bármelyik kasztból.


Nem lehet azt mondani, hoy a warrior jó vagy rossz, mert attól függ, hogy szereled fel és hogy tudsz játszani az adott builddel.

2012. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom milyen a wow, volt "szerencsém" kipróbálni...


De az előző kommentembe ott a kérdés, h az elének alapból 8kval kevesebb a hpja és 300al az armorja mint pl a warrinak.

Ezt mennyiben tudja kompenzálni az ele skilljei, damageja?


De amugy te már voltál bétán? Ha nem akkor mért kötözködsz itt? A kérdésemben leírtám, h olyanokat kérdezek akik már kipróbálták ezeket a kasztokat...

2012. júl. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!