Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kasztot kezdjek 3.3.5...

Milyen kasztot kezdjek 3.3.5 Wow tauri szerveren?

Figyelt kérdés
Gondolkodom casterek közzül, Shamanon és a Mage-n, malee-k közzül pedig a paladinon és a Rugón, melyket ajánlanátok ezek közül?, (mindenképpen PVE-re kell a kari!)
2012. jún. 3. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

melee*


Melee : Rugo skilles kari de ha beletanulsz elég brutális .. nézz videókat miket aprítanak Legendaryval .. igen más kieg de magáért beszél.

Palát kb még a hülye is tudja kezelni profi szinten ..


Caster: Sámánt inkább EC-re vagy restora kezdenék , persze megint eredetiröl beszélek , de aszem régen wotlkba odavágott ICC-ben a Elem sámi .

Mage megint unskilled legalábbis arcane-n 1 gomb az egész .. fire már rotásabb (jelenleg 4.3.4ben erősebb is,főleg legendary staffal)


De szerintem ugy dönts hogy melyik tetszik .. énis hunterrel hiába tolok 55k-t zonozz hc-n ha utálom a karit .. vagyis egyszerüen beleuntam :D

2012. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D, es te szemelyszerint melyket ajanlanad pve-re es azt mien tallentban?
2012. jún. 3. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy pve-n belül mi a célod. Gondolom nem rég kezdted a játékot szóval nem a top dps kasztot keresed csak meg szeretnél tanulni játszani. Erre szerintem a sámán a legjobb, mert mage-el csak ranged dps-elni tudsz, a rugo csak meele, a sámánnal viszont belekóstolhatsz a healelés mellett a meele és a ranged dps-elésbe is. Anno énis egy enhan sámánnal kezdtem és csak ajánlani tudom!


Most és is a tauri realmokon játszogatok (pontosabban a rebornon) és szerintem jelenleg elég erős is a sámám szóval a későbbiekben sem akadna gondod szerintem :)

2012. jún. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha nagyon kezdő vagy paladin.

Rotája egyszerü irányittani egyszerü , ráadésul hibrid , lehet tank és heal is.

Ha viszont inkább rangedet akarsz akkor csináld ugy ahogy az ellőző kommentelő mondta.

2012. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sámánt kezdenék. hogymiéért? azt már leírták előttem :D
2012. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!