Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell kioldani a fegyver...

Hogyan kell kioldani a fegyvereket a BF3-ban?

Figyelt kérdés

Vannak azok a plusz fegyverek, igaz nem olyan rég játszom de pl még nem tudtam megölni senkit a heggesztöpisztollyal bár vannak rész eredményeim, de a legnehezebb egy jármü elpusztitása heggesztöpisztollyal.

Tudnátok segiteni?



2012. júl. 6. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mozgásérzékelő.

Kettőt tudsz belőle letenni a pályán bárhol, ha a harmadik rakod az első eltűnik.

(Te amúgy eddig mégis hogy játszottad ezt a játékot?)

2012. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igazsag szerint eleg nyomorultam, leinte csak reconnal voltam mert igy kitudtam vonni magam a közelharcbol mert ott mindig kilöttek.(Amugy Xbox on nyomom és ez az elsö konzolom egy hogy nagyon sokaig tartott megtanulni az irányitást, néha mmég most is problémák vannak) aztány elkezdtem ismerkedni a többi tipussal es ráéreztem az izére. Tovább fejlödésemhez viszon már klán kellenne, viszont nem sok idöm van jáccani. SZoval csak beülök a gép elé és nyomom mig jol esik, ez csak szorakozás.

Amugy köszi a gyors válaszokat

2012. júl. 10. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!