Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell kioldani a fegyver...

Hogyan kell kioldani a fegyvereket a BF3-ban?

Figyelt kérdés

Vannak azok a plusz fegyverek, igaz nem olyan rég játszom de pl még nem tudtam megölni senkit a heggesztöpisztollyal bár vannak rész eredményeim, de a legnehezebb egy jármü elpusztitása heggesztöpisztollyal.

Tudnátok segiteni?



2012. júl. 6. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Meg vannak adva a küldetések, azokat kell teljesíteni.

Elég egyértelműek, nincs rajtuk mit magyarázni, próbálkozz, majd sikerül.

2012. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azzal én is elég sokat szenvedtem de hidd el összehozható :D
2012. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, akkor próbálkozom.

Esetleg lehet olyan hogy valakit meghivok baratot mint ellenség és rajta elvégzem a feladatokat?

2012. júl. 6. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hali ujra én vagyok, még pénteken sikerült teljesintenem mindkét küldetést, vagyis a heg.pisztollyal megöltem egy ellenfelet és egy tankot is, tényleg nem volt nehéz.

De ha már igy belellendültem akkor folytatnám tovább és igy megint a segitségeteket kérném:

a Recon-nál pedig az a feladat ha jol tudom idezni, 5 laser designation: ez konkretan mit jelent és hogyan kell végre hajtani, elöre is köszi.

2012. júl. 9. 07:59
 6/12 anonim válasza:
leteszel solfamokat majd ellen járműveket bemérsz vele.
2012. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soflam-mal kell becélozni 5 ellenséges járművet, úgy hogy utána le is lője egy engineer javelinnel.
2012. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat
2012. júl. 9. 09:27
 9/12 anonim válasza:
csak be kell célozni a lelövés másra hárul nem rád
2012. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a gyors választ, tegnap sikerült meg csinálnom.


Volna még egy kérdésem: a Recon nal van még egy negyedik kütyü is, 4kis talpacskan egy kis rakéta szerü valami (bocsi hogy most hirtelen nem jut eszembe a neve), nos az a valami mire szolgál, mit lehet vele csinálni?

Köszi elöre is

2012. júl. 10. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!