Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Herobrineről mit...

Wolfenstein2000 kérdése:

Minecraft Herobrineről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Személyes tapasztalat? Ez mind jöhet.

NEM érdekelnek azok a válaszok hogy "nem létezik, mert notch azt mondta", meghogy "nem, mert csak kitalálták".

Láttam őt, és kész. És kíváncsi vagyok arra, hogy veltetek mi történt. (UI.: aki a fentieket kiírja, azt lepontozza, 8 ember ;))



2012. júl. 4. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy létezik-e én még nem láttam szóval számomra nem létezik de egyszer feljött az admin a szeróra Herobrine skinnel és mindenki be volt sz*rva xD
2012. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%

na most 2 fajata vélemény van evvel kapcsolatban:

1-Herobrine nem létezik- mondjaék egyes emberek...ezt alátámaszják azzal is, h a játék mappájába a mobok közöztt nincs ott

2-Herobrine létezik-aztmondják, h mikor bányászol, és látsz 2x2-es vagy 3x2es jájartokat(vagy lyukakat/zsákutcákat), akkor azokat ö ásta...nameg a fura hangok, amiket nemtudni h honnan jönnek...a mappás dolgog meg: lehet h Notch elrelytette benne, h SENKI sem találja meg....


mind a 2 véleményben van valami


nekem a véleményem: Herobrine létezik...illetve létezett...az 1.8 (vagy 1.6 nemtoom pontosan) verzióban benne volt, de néha a frászt hozta a gamerekre, és ezért ki lett véve belöle...tudtommal, azota nem rakták vissza...


rem tudtam segiteni :D

2012. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ja és ha láttad(és ha szeron játszasz) kor lehet h valami más player volt de ha single-vel tolod kor lehet h 1 mod volt bent(AMI LÉTEZIK), v csak 1 zombit félre néztél...velem is volt már ien :D....bárhogy is legyen, szerintem jo h van 1 "relytély" a játékban...igy csak dob az élményen
2012. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Csak a régebbi verziókban létezik. Mostanában minden frissítésben benne van hogy "herobrine removed"


100% hogy nem láthattad. Biztos félrenéztél valamit. Az hogy 2x2-es meg 3x2-es járatokat hogy ő ásta ilyen kis rejtélyek nagyon jók olvasni őket.


Hangokat már én is hallottam amik nem tudtam honnan jönnek.


Ja és kedves kérdéző: nyugodtan lepontozhatsz, nem a % miatt vagyok a gyakorikérdéseken hanem hogy segítsek, válaszoljak, vagy humor témában hülyéskedjek.

2012. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
válaszoltál, nem segítettél, és ez nem a humor részen van
2012. júl. 8. 14:25
 6/13 Mészáros Benjamin ***** válasza:
75%
Én nem tudom hogy igazie volt vagy csak szivattak a szerveren de azér elmeséllem.Na akkor kezdem is.Haverommal kb 2 órája bányászhattunk és egyszer csak irja haverom a chaten hogy itt van herobrine!Én meg visszairtam hogy nálam is itt van zöld a feje nos hörög.De amikor körbenéztem láttam egy nevet a falon keresztül(bányában voltunk).Áttakartam menni hozzá de amikor kinyirta a haverom egyszer csak hirtelen elém termett.Tűz volt a kezében és kivolt a feje hegyé irva hogy Herobrine.Csináltam róla képet is de csak a nevét látni rajta mert amikor elém teleportált akkor annyira lefagytam hogy elfelejtettem akkor is f2t nyomni amikor közvetlen előttem volt.Ui A szerver listáján nem volt fenn az jelenleg aktiv tagok közt.Engem csak az érdekel hogy vane neve multiban?Ja amúgy aki azt hiszi ijesztő az rosszul hiszi.Mi még kb 10 percet röhögtünk rajta.Csak ennyit szerettem volna.
2012. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu, de nagyon jó hogy ezt kitalálták, mert van mirõl vitázni :). Lehet hogy létezik csak a player skinjét a programozásban egy kicsit megváltoztatta. Végül is ugyanaz a skin csak a szeme fehér. De szerintem ez a herobrine kamu.
2012. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A hangok pedig akkor vannak, ha van egy sötét nyílt terület a közelben. (Ezt minecraftwikin olvastam, szoval ez tuti hogy emiatt van)
2012. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt: [link]
2012. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Na figyelj :) Herobrine bent van a játékba, ha azt írod be saját névnek. Ugyan így van Notch is. Próbáld csak ki.
2012. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!