Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3-ban van mosógép? Ki...

Szederkebabyy kérdése:

A Sims3-ban van mosógép? Ki lehet mosni a ruhákat? Össze lehet szedni a szennyest? Vagy ezzel kapcsolatban van benne valami?

Figyelt kérdés
sims , sims1 , sims2 , sims3 ,

2012. jún. 29. 22:46
1 2
 1/11 Lunala ***** válasza:
Nemzedékek kiegészítővel lesz a játékban mosógép, szárítógép, kinti szárító, szennyes kosár :) Ha valamelyik ki van rakva a házba, akkor a simek minden átöltözéskor ruhakupacot hagynak maguk után (hacsak nincs a szobában szennyes kosár, ha van, akkor automatikusan oda kerülnek a ruhák)
2012. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még a sims 3 leszál az éjjben is van mósógéb száritógéb :d
2012. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és a kupacot amit ott hagynak azt össze lehet szedni ??? Mi más van még a nemzedékekben ami ilyen joó ???
2012. jún. 30. 18:04
 4/11 Lunala ***** válasza:
Persze, össze tudod te is szedni, meg a simeddel is össze tudod szedetni :) A nemzedékekből talán még az emeletes ágyak a jók, meg az olyanok, amik csak az emeleti részből állnak, és akkor alulra be lehet rakni mondjuk egy íróasztalt :)
2012. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy az Álomállásokkal jött a mosógép a játékba,mert nekem amikor még nem is volt Nemzedékek,már akkor volt mosógépem.Össze lehet szedni szennyest,és bele lehet tenni szennyestartóba is,majd ki is lehet teregetni.A nemzedékeket én igazából utólag csak a képzeletbeli barát miatt szerezném be.
2012. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lunala ***** válasza:
Én néztem el, az 5. válaszoló írta helyesen, az Álomállások kiegészítővel jöttek a mosógépek. Utólag is elnézést kérek! :)
2012. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lunala ***** válasza:
Javítás: A 2. válaszoló >.< Bocsi még1x >.<
2012. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ami fent van: padlógáz, városszépítő, házi kedvencek, vár a színpad. Semmi egyéb, de van mosógép és szárító.
2012. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Leylala válasza:
Hát egy picurkát meglepődtem :D . De leszedem azt! :)
2012. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet venni mosógépet de az simpointos ha megvásárolod utána simoleonért vehetted meg.
2013. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!