Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudrok szuperhősös játékokat...

Tudrok szuperhősös játékokat PC-re?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, ahol a hős vagy egy mutáció, vagy a technológia által szuper erőre tesz szert, tehát gyorsabban mozog, erősebb lesz, és egyéb extrák...

Sorolok pár hasonló játékot, amiket szeretek:

Prototype: ezt jelölném a tökéletes példának: órjási terület, extrém képességek

Crysis 2: ugyan kissé kilóg a sorból, mert FPS, és nincsenek valami hűdenagy képességeim, de azért szeretem :)

Crack Down: ez nem PC, de azért írom példának, mert a prototypehez hasonlóan elég durva képességek és nagy terület áll rendelkezésre + brutális járművek =)

Saints Row: The Third: itt nincsenek képességeim, ellenben rengeteg király jármű, és erős fegyverek állnak rendelkezésemre, a bejárható terüetis nagy, nem vagyok korlátokhoz kötve.


Fent már írtam, hogy csak PC, azon bellül jöhetnek a hasonló játékok :)



2012. jún. 29. 21:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Épp töltöm az Arkham City-t :)
2012. jún. 30. 16:31
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem el a Rage-t, megvan az 1.2 patch is, és ez is tetszik :) Teljesen megvan az a habgulat, aminek kell lennie, több féle fegyver, ezeken bellül is nagy lőszervállaszték. A bejárható terület egyenlőre nagynak tűnik, de még nem játszottam vele túl sokat. Ez most csak egy kis ajánló volt azoknak, akik segítettek pár jó játékot találni :)
2012. jún. 30. 22:22
 13/16 A kérdező kommentje:

A Rage-t még nem pörgettem le, de haladok. Tegnap.este elkezdtem az Arkham City-t, és tetszik is meg.nem is :) Kicsit idegesítő ez a csendes kiütéses harc, ahol.nem használhatok fegyvereket, csak valami repülő izét ami nem is sebez, meg a saját öklömet... a várost szépen kidolgozták, viszont ha minden termen egyenként csigatempóban kell végighaladnom, akkor eléggé meg fogom unni... egy kérdésem lenne még a játékkal kapcsolatban: később lesz olyan hogy bemegyek a garázsomba, vállasztok egy járművet és elszórakozom vele ? Batmannak van pár érdekes járműve, szerintem kizárt hogy ezeket kihagyták...

Ezt azért kérdeztem, mert ha nincs ilyesmi, akkor egyenlőre hagyom a játékot, és folytatom a Rage végígjátszását.

2012. júl. 3. 10:35
 14/16 anonim ***** válasza:
DC universe
2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Havernak is ez volt a baja az AC-vel, hogy ütsz-kivédi-ütsz-kivédi. Felmentem hozzá megnézni hogy mi a helyzet. elkezdek játszani, 3 ütés volt mind.. szóval csak tudás kérdése, idő ütán jobb fegyverek, könnyen is lehet ott ölni.
2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
AC kizárva, és a kérdésnek sem felel meg, mert semmi extra képességed sincsen. Ne akarjátok már rámerőltetni, amikor nem tetszik...
2012. júl. 9. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!