Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudrok szuperhősös játékokat...

Tudrok szuperhősös játékokat PC-re?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, ahol a hős vagy egy mutáció, vagy a technológia által szuper erőre tesz szert, tehát gyorsabban mozog, erősebb lesz, és egyéb extrák...

Sorolok pár hasonló játékot, amiket szeretek:

Prototype: ezt jelölném a tökéletes példának: órjási terület, extrém képességek

Crysis 2: ugyan kissé kilóg a sorból, mert FPS, és nincsenek valami hűdenagy képességeim, de azért szeretem :)

Crack Down: ez nem PC, de azért írom példának, mert a prototypehez hasonlóan elég durva képességek és nagy terület áll rendelkezésre + brutális járművek =)

Saints Row: The Third: itt nincsenek képességeim, ellenben rengeteg király jármű, és erős fegyverek állnak rendelkezésemre, a bejárható terüetis nagy, nem vagyok korlátokhoz kötve.


Fent már írtam, hogy csak PC, azon bellül jöhetnek a hasonló játékok :)



2012. jún. 29. 21:40
1 2
 1/16 Polassj4 válasza:

na akkor:D

Spiderman 1-3-ig itt is nagy a bejárjható terület!

Spiderman Shattered Dimesion.

Spiderman Web of Shadows.


Batman Arkham Asylum

Batman Arkham City ( mindkettő nagy bejárható területes,ráadásul a hatalmasan jó játékok )


Increbidle Hulk,The Hulk ( nem a legjobbak )

Iron Man


Esetleg MMORPG: City Of Heroes vagy DC Universe Online.

Lego Batman

Lego DC Super heroes


Darksiders ( nem szuperhősös de az Apokalipszik lovasa sem gyengébb mint egy hős:D )

2012. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtál :) spiderman 3 megvan, de nem igazán tetszik, ennek az okát nem tudom...

iron man-ból volt egy ősrégi és nagyon gagyi játékom, ebből adtak ki újabb részeket ?

hulknál ugyan az mint vasembernél, a régi verzió nem jön be.


MMORPG nem érdekel, voltam már függő, és soha többet nem akarok az lenni...

2012. jún. 29. 23:26
 3/16 A kérdező kommentje:

,,Darksiders ( nem szuperhősös de az

Apokalipszik lovasa sem gyengébb mint egy

hős:D )‘‘

Alcatraz és Alex Mercer sem nevezhetőek szuperhősnek, mégis tetszik mind a két játék :) Majd holnap megnézem az összes játékot, és még írok hogy melyik tetszett, stb. Köszi a sok tippet :)

2012. jún. 29. 23:32
 4/16 Polassj4 válasza:

Nincs mit:D Iron Man az 2006 körüli (talán) de elég gagyi sajna:/ Darksiders-t csak ajánlani tudom,jó hosszú,sok a harc és a Főszereplő War,az Apokalipszis egyik ( Háború) lovagja,igen kemény fickó:D


De nemtudok semmit sem annyira ajánlani mint a 2 Batman játékot,meg lehet nyugodni a filmhez semmi köze,Képregény adaptáció,Év játéka díjjal.Egy próbát mindenképp megér:D

2012. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Darksiders 1-2 tetszik, de egyenlőre nem derült ki számomra hogy ezek pályaszerű játékok, vagy közben elmászkálhatok erre-arra és a főküldetésen kívüli dolgokkal is fejleszthetem az erőmet ?

Batman-nél ez egyértelmű, repkedek össze vissza amerre akarok :)

2012. jún. 30. 10:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Assassin's Creed sorozatban sem vagy hű de nagy szuperhős, de szerintem az, hogy egy ember megmászik egy függőleges falat, majd 20 métert zuhanva beleugrik egy szalmakazalba és semmi baja nem lesz, vagy éppen az sem teljesen normális hogy az ellenfeleket hőérzékelős szemekkel látod.:D


Egyébként nagyon jó játék, most is játszok velük, Főleg az AC II és a Revelations, Na meg itt a Brotherhood, azis nagyon tetszik, Nemsokára jon III, úgyhogy én nem unatkozok :)

2012. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Polassj4 válasza:
Darksiders-ben elmászkálhatsz igen:D
2012. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy az AC is hasonló, már több részét is kipróbáltam, de nem tetszett. Valamiért unalmas volt, hogy állandóan csak menekülnöm kell, a harc lassú, ütöm -> kivédi -> ütöm > kivédi > ütöm... eközben a társai folyamatosan sebeznek. Túlzottan nem bonyolódtam bele egyik részébe sem, és valószínüleg nem is fogok, inkább a pörgősebb játékokat kedvelem.

Darksiders: olvastam tesztet, már képben vagyok a történettel, és tetszik is a játék :)

2012. jún. 30. 11:58
 9/16 A kérdező kommentje:
A dark szóról eszembejutott a darkness 2, egyenlőre csak a trailert néztem meg, mindjárt nekiállok keresgélni teszteket és gameplay videókat.
2012. jún. 30. 13:12
 10/16 Polassj4 válasza:
AC sztem inkább stílusos játék mint pörgős.Nekem sem igazán tetszik.Darkness 2 sem rossz:D De nem tudom eleget ismételni azt h Batman xD
2012. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!