Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő játékos vagyok! Írnátok...

Kezdő játékos vagyok! Írnátok nekem jó játékokat?

Figyelt kérdés
Most kezdenék bele a játékokba és a segítségeteket szeretném kérni!Kaland játékokat szeretnék játszani ami több pályából áll!Nem tudom hol találok ilyet és ha lehet olyat szeretnék amit nem kell letölteni!Tudtok nekem ebben segíteni?Régen volt egy CS nevű játék!Nem tudjátok,hogy holt tudnám megtalálni és játszani vele?Válaszaitokat előre köszönöm!
2009. júl. 8. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
hát a cs-t érdemesebb eredetibe megvenni...Amúgy kalandjátékból nagyon jó szívvel ajánlom neked a dreamfall the longest journey játékot.
2009. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy a syberiát,bár az elég húzós game volt számomra,sok helyen kellett a végigjátszás.
2009. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kalandjátékok: Syberia 1,2, The Longest Journey, Secret Files: Tunguska, Secret Files: Puritas Cordis, Still Life 1,2 bár az kicsit nehezebb.

CS: azt megéri megvenni:D

2009. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!