Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan MMORPG amelynek...

Viduka12 kérdése:

Van olyan MMORPG amelynek olyan jó a grafikája mint mondjuk a TERA, GW2 stb. de nem fizetős?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 18:33
 1/4 Lunala ***** válasza:
Perfect World esetleg? Szép a grafja, jó részletesen meg lehet csinálni a karaktert, egész jó támadások vannak stbstb. Régen imádtam, csak aztán nehéz volt már egyedül Dungeon-t csinálni...
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott a Blade&Soul is csak nem indul el
2012. jún. 28. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2-ért csak egyszer kell fizetned, nincs havidíj. És még a kiegészítőket sem muszáj megvenned (ha majd lesznek neki). És ilyen gagyi prémium fizetőeszköz sincs mint az ingyenes játékoknál.


Szerintem megér 10.000 forintot a GW2, ha azt nézzük hogy ezért cserébe egy csúcskategóriás MMO-t kapsz.

A TERA egy évre 50.000 forint...

2012. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 istvan pro ***** válasza:
Nem tom mijen játékokt irkáltok it ösze de rengetegen elismerték hogy a földön a legjobb ingyenes MMORPG a Perfect World: RaiderZ grafikailag szebb MMo t nem láttam egy szinten áll a tera val. A játékban a harc pont ojan mint a tera ban ahova ütsz ott sebződik a játék fő lényege hogy izgalmass boss fightokat vivjunk. Küldetések közt nagyon sok egyedi van mejektől jobb küldiket még nem láttam és téleg később egyes küldik anyira királyok hogy ha lehetne kétszer is kitolnám ijen edig még más MMO ban nem volt. Harcoknál szörnyektől pár mp ig nagyon jó fegyvereket kapunk amik miat pár szörny leölési is érdekesé válik rengeteg féle átváltozás(valami varázsló segitségével egy érdekes lényé változunk vagyhasonló esetek) főleg küldiknél átváltozáskor pedig gyakran teljesen uj skill ekel harcolhatunk. Szerintem akármék fizetős játékal felveszi a versenyt ezt ugy mondom hogy szinte az összes érdemesebb MMORPG vel játszottam. Őszintén megmondom egy szinten áll a gw2 vel és a tera val vagy jobb is.
2012. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!