Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MMORPG Téma - Ingyenesen...

MMORPG Téma - Ingyenesen játszható (Free2Play) vs Fizetös MMO privát szerveren?

Figyelt kérdés
Érdemes egy jobb játékot privát szerveren játszani vagy inkább egy kevésbé jót játsszon az ember de teljesen ingyen és nyugodt lelkiismerettel?
2009. máj. 6. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én fizetősre voksolnék, ha bírná a bankszámlám. De akkora már ötvözzük:

Guild Wars (megveszed boltba, de havidíj nincs).


Egyébként lényegében azért nem szeretem az "ingyenes" MMORPG-ket, mert ugyebár valamiből fent kell tartani a szervereket és egy idő után elkezd piszkálni ha Józsikának van valami +100-as vértje, amit pénzért lehet megvenni a játék oldalán.

2009. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ingyenesekkel játszok inkább. Abból is olyannal amiben a "pénzes" cuccokat is megvehetem másoktól. Így nincs az hogy megtetszik valami de sosem tudom megvenni mert csóró vagyok és bankkártyám sincs.:)

Abban meg nem értek egyet hogy egy ingyenes játék rosszabb lenne mint egy fizetős.

2009. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akárki mondhatja a silkroadra és tsaira hogy jajdejóóók, de az eredeti WoW übereli az összes MMO-t
2009. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

utolsó: Ezt olvastad valahol? Mondta neked valaki?

Vagy próbáltál már legalább 5 játékot, és az alapján jelented ki, hogy NEKED jobban tetszik?

2009. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még :)
2009. szept. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!