Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Dragon Ball Z játékok...

Milyen Dragon Ball Z játékok vannak pc-re?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van, ne mondjátok azt hogy nincs, amit boltokban lehet kapni játékokat azt neten is meg lehet találni!!! Előre is kösz ! :)

2012. jún. 27. 10:11
 1/7 mysterion1g ***** válasza:
18%
2012. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mc Dezse ***** válasza:
Szerintem a legjobb a (zeq2 live evulútion5)!!!!!!!!!!
2012. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
zeq2 lite
2012. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bid of power.
2012. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ESF 1.2.3, 1.3 vagy zeq2 lite vagy zeq2 revulution 6
2013. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a gépedben van leglább 1GB RAM és egy 2.6 Ghz-s processzorod akkor töltsd le a pcsx2-t(ps2 emulátor)és töltsd le hozzá a Dragonball Z Budokai tenkaichi 3-t.Esetleg ha nem megy a pcsx2,akkor töltsd le a ppsspp.org-ról a PPSSPP-t nagyon gyors emulátor van olyan gyors mint egy PSP.A ppsspp-hez,pedig töltsd le a Dragonball Z Shin Budokai:Another Road-t és a Dragonball Z Tenkaichi Tag Team-t.Ha pedig van androidos telefonod(kb:egy Sony Xperia L erősségű(1GHz proci 512Mb RAM) akkor úton-útfélen is játsszhatsz a Tenkaichi Tag team vagy a Shin Budokai Another Road-al.Bár nálam egy HUAWEI ASCEND Y200-as telón is megy ami nem egy nagy durranás(270Mb RAM és 800MHz proci)és megy megy maximum sebességgel a Tenkaichi Tag Team :D .Elnézést,hogy sokat írtam,de otthon vagyok ebben a témában.
2014. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A JPCSP-t kihagytam.Ugyan olyan mint a PPSSPP csak lassabb és a JAVA is kell hozzá,de van UMD olvasóhoz hasonló kiegészítés.
2014. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!