Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek jelenleg a legjobb...

Melyek jelenleg a legjobb multiplayer-es játékok, amiket INGYEN lehet játszani? (ha van crackelt az is jó)

Figyelt kérdés
Köszi:)

2012. jún. 26. 20:17
 1/9 Károlyi Norbi válasza:
0%
szerintem a call of duty 2 régi lyáték de elég jo!! :)
2012. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha mondanál műfajt könnyebb lenne de mmorpg a wow még akkor is ha sok a bug törtön. FPS cod2,4 illetve én személyes kedvencem a Heroes of Newerth (HON) illetve a LOL (Leauge of Legends) mind2 játék a Warcraft 3 ból ismert dota pályára épít a Hon jobban hasonlít rá a LOLba több az újitás. Esetleg Saint row the third co-op el lehet benne hülyülni.
2012. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
UI a hon és a lol nem fps most vettem észre kicsit hülyén fogalmaztam :D
2012. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a Lol-t ismerem:) játszottam vele sokat, FPS-re gondoltam. Valami mostani játék, mert a cod mw, mw2-vel toltam(utóbbi eredetiben is meg van) :D esetleg mw3-ra vagy battlefield 3-ra nincs tört mp?
2012. jún. 26. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
bf3 jó a multija de elég erős vas kell hozzá nekem eredeti nem tudom van a tőrt hozzá. Mw3 hoz asszem van mintha olvastam volna de én azt nem szeretem annyira nálam a cod 4 az örök favorit:D FPS ott a Team fortress bár az nem olyan mint a cod,battlefield kicsit rajzfilmesebb a grafikája de egész jól el lehet lenni vele és a steamen ingyenes ha jól tudom
2012. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó :
2012. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennél nagyobb hülyeségeket nem írhattál volna.
2012. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond meg mi hülyeség abba amit írtam te nagyon okos.
2012. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hello nem tudom hogy még kell-e de ismerem a battlefield heroes játékot. TPS de nagyon jó
2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!