Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecarft Herobrine?

Minecarft Herobrine?

Figyelt kérdés
Van még olyan Minecraft amiben benne van még Herobrine? Ha igen hol tölthetem le? Vagy pulling kell hozzá?

2012. jún. 26. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs testvére.
2012. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Benne van! Írd be saját névnek, hogy Herobrine -.-
2012. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal herobrine beta 1.5-ig volt benne a minecraftban. Bár szerintem az is meg eshet hogy Notc benne hagyta csak úgy programozta hogy nagyon ritkán jelenjen meg egy egy mapp ban.
2012. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A francba bocs elgéoeltem Notch nevét.
2012. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
b@ssza meg elgépeltem azt hogy elgépeltem . :-D De tényleg nem szándékosan.
2012. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem nincs benne de az alpha-ban benne volt
2012. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
herobrine benne volt 1.2.5 ben.az egyik szerón le volt védve minden cuccom és egyik napról a másikra a ládámból(amit szintén levédtem ő ellopta a cuccaimet.de jó cuccokat pl gyémánotk
2012. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Rusz Réka válasza:
Én egyszer Telefonon (Pocket Edition) játszottam amikor találkoztam vele.Úgy volt,h amikor sütött a nap épp kertészkedtem amikor belém csapott 1 villám hallod nagyon megijedtem mert verő fényes nap sütés volt. Utána azt hittem ez csak 1 bug. Aztán elmetem bányászni amikor hirtelen nyomólap hangot hallottam. Kifutottam a bányából és egyszer csak út közben megjelent előttem Herobrine. Annyira befostam, hogy töröltem a játékot és azóta nem raktam vissza :/
2013. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!