Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecarft Herobrine?

Minecarft Herobrine?

Figyelt kérdés
Van még olyan Minecraft amiben benne van még Herobrine? Ha igen hol tölthetem le? Vagy pulling kell hozzá?

2012. jún. 26. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs benne Herobrine, és sose volt.
2012. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
alphába volt csak
2012. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Herobrine sose volt a Minecraft-ban. Csak azok fejében él, akik elhiszik, hogy létezik.
2012. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem 1.2.5 van ,de én láttam , meg kicsit sem feltünő hogy tűnnek el a cuccaim ládáimból.... piramisszerű háza van (azt is láttam) .állítólag ki kell venni minden frissítésből a fejlesztőknek mert berakja magát,és nem hazugság amit írok mielőtt bárki beleszólna..szóval nem számítottam rá,nem kell hozzá plugin, sok sok (bal) szerencse kell csak.( én annyira megrémültem h a pàlya adatait meg az egész játéko töröltem)
2012. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lol utolsó, hát ez nagyon gyenge volt. Berakja magát a frissítésbe? xD Meghalok a nevetéstől baszod :D
2012. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
igazad van rosszul fogalmaztam ,berakják ÉS csak utána veszik ki am mondom láttam, meg pár ismerősöm is panaszkoditt rá
2012. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hülyeség, alfa óta játszok és sose láttam, a haverjaim se és cuccok se tűntek el a ládából
2012. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is èvek óta játszok az mc-vel de váratlanul ért



ui.:a haverom küldte a mapot és ő is látta ,meg persze én

2012. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

attól félek 1.3 ban lesz ... O.o mert ugye lesznek piramis szerü cuccok.. de am a herobrine az egy trollkodás féleség

még régen bevolt rakva hogy aztmondja Wake Up azaz ébredj fel.. Notch azt irta hogy Herobrine vigyáz ránk v mi

akkor ott van a Herobrine nevü ember aki minecrafton regizett.. annak se ismert a kiléte szóóóóval ...

2012. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Haverom azt mondja h ő látta Alpában meg béta 1.4-1.5-ig asszem még benne volt, de már kiszedték. Amúgy vah herobrine mod. Aztán meg sok história van, h Notch mér rakta bele. Én pl. azt hallottam, h meghalt a testvére, és azért. Hogy ebből mi igaz azt nem tom, de én ezt hallottam.
2012. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!