Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of Persia Warrior...

Prince of Persia Warrior Within SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés

Már a játék végén tartok ott hogy már levette a herceg a Sandwraith maszkot és jönne Kaileena

na ott amikor átlöki Kaileena-t a portálon a jelenbe, nekem valamiért nem működik, pedig működnie kéne

Víz kardom van és felvettem a titkos fegyverek közül azt amelyik sárgán világít

a Víz kardot még azelőtt megszereztem mielőtt Sandwraith-é változott volna a herceg (ez nem tudom mennyit miben befolyásol, de elméletben a Sandwraith alatt is Skorpió kardnak kéne lennie a videóbejátszások miatt)

Ez a játék tele van bugokkal, de youtube videókon nem láttam ilyenfajta hibát :/

A válaszokat előre is köszönöm



2012. jún. 26. 00:25
 1/6 anonim válasza:
Nem értem, mi nem működik?
2012. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maeglin ***** válasza:
Én mondjuk már nagyon régen játszottam vele, de furcsálom, hogy megvan a Víz kard Sandwraith-ként. El sem tudom képzelni, hogy hogyan csináltad, amikor az utolsó titkos helyszín azután jön, hogy a Dahaka megeszi a Herceget...
2012. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na most úgy tűnik a hiba ott volt hogy Sandwraithként felvettem a víz kardot

Ma visszatöltöttem azt a mentésemet amelyik még a Sandwraith előtt volt de most nem vettem fel a víz kardot csak azután hogy visszaváltoztam herceggé

Ja meg a sárgán világító titkos kardot sem vettem fel de kétlem hogy ez számítana

Na de mostmár működött a portál, első neki futásra le is győztem a Dahakát :D (nem volt valami nehéz őszintén szólva, pedig nem is easy-n hanem normal-on játszottam ha nem csal az emlékezetem) :D


Amúgy úgy vettem fel Sandwraith előtt a víz kardot, hogy összegyűjtöttem nyolc élettöltőt és amikor el kellett menni a trón terembe ahonnan tovább nyílt az út a sandwraith maszk felé, a central hall-ban a sziklákat elforgatva vissza jutottam abba a terembe amelyikben még a játék elején Shahdee futott

Ott van az utolsó élettöltő, és megszereztem aztán felvettem a vízkardot és utána mentem a Sandwraith maszkért

De úgy tűnik emiatt nem működött az utolsó portál (persze az is lehet az én gépemmel volt valami)

Mindegy most hogy miután visszaváltozott herceggé vettem fel a vízkardot már működött szal most örülök hogy kijátszottam :D

2012. jún. 26. 18:31
 4/6 A kérdező kommentje:
rosszul írtam mielőtt Sandwraithé változott volna vettem fel a vízkardot
2012. jún. 26. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A herceg megöli Kaileenát. Aztán ugye rájön, hogy elcseszte, így teremtette meg a homokot ("én vagyok saját pusztulásom építője"). Majd rájön, hogy egy maszk segítségével vissza tud menni az időben. Ezért elmegy a trónterembe, ahol megölte Kaileenát, de mivel ott egy robbanás volt ("homokká robbant Kaileena"), ezért az eredeti út beomlott (a nagy kapu, amit ki kellett nyitni). Ezért amikor ott vagy a homokóra előtt (ami a homok elkészülését számlálja), megnyílik egy másik út balra, s csak úgy tudsz bejutni a trónteremebe. Már itt felveheted a Water Swordot, ha akarod. (persze csak akkor, ha megvan az összes élettöltőd) Sokan azért nem szokták itt felvenni a water-t, mert az egy erős kard, s azt mondják, úgy túl könnyű lenne a játék. S maga a játék is úgy van tervezve, hogy csak a végén veszi fel a water sword-ot, mert ugye amikor ott van a maszknál, akkor még a Scorpion sword van nála. Tehát tökmindegy mikor veszed fel. Nem tudom pontosan, mi nem működött, működnie kéne így is meg úgy is (nekem müxik). S a világító kardnak semmi köze ezekhez a dolgokhoz. Az egy bónusz kard, ami el van rejtve, hogy ne lehessen olyan könnyen megtalálni. Amint tapasztaltad, az a kard nem megy tönkre, örökre nálad maradhat (a kard "életereje" helyén egy kérdőjel van, ami azt jelzi, hogy örök). Egyébként még sok ilyen fegyver van elrejtve a játék során. :D
2012. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet gond. Én minden végigjátszásomkor az átváltozás előtt szedtem fel a kardot. Úgyhogy ez a játék tele van bugokkal. :)
2014. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!