Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mással is történt ilyen a...

Mással is történt ilyen a Prince of Persia Warrior Within-ben (többi lent)?

Figyelt kérdés
Amikor betöltöttem a mentésemet akkor a herceg Sandwraith külsőben volt és az életem is csökkent ahogy a Sandwraith-nél pedig csak a játék elején voltam épp legyőztem Shahdee-t

2012. jún. 17. 23:55
 1/8 Ezio Aditoure válasza:

Örülj neki Sandwraith erősebb mint a herceg.

Egyébként vagy rossz mentést töltöttél be.

Vagy bugos :S

2012. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem ez valószínűleg bug volt

de mindegy azóta már újra kezdtem és már előrébb tartok

2012. jún. 19. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:

Na most meg már a játék végén tartok a Dahaka boss jönne de amikor Kaileena-t átlököm nem működik a portál utána

pedig YouTube videók szerint is működnie kéne

Jaj, ez a játék nagyon bugos :/

2012. jún. 26. 00:29
 4/8 Ezio Aditoure válasza:

Bizonyára azért ien bugos mert nem eredetileg van meg hanem letöltötted valahonnan.Nekem eredetiben van meg és 3x végignyomtam nem volt bug benne egyse.


Dahaka meg csak akkor jön ha megtaláltad az összes titkos helyet, ha nem akkor Kaeleena-t fogod megölni.

2012. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eredeti a játék, múltkor vettem Media Marktban :D

amúgy ott volt a hiba hogy Sandwraith előtt vettem fel a vízkardot pedig azt csak utána lett volna szabad

Mert ma már működött egy régebbi mentésemet használtam és újra csináltam a sandwraithes részt de nem vízkarddal

Amúgy az hogy sok a bug az túlzás volt részemről mert az volt bug hogy betöltöttem és Sandwraith voltam a játék legelején meg hogy a végén az utolsó portál nem működött de mostmár sejtem miért

2012. jún. 26. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy tűnik sandwraith előtt nem lett volna szabad felvennem a vízkardot
2012. jún. 26. 18:37
 7/8 Ezio Aditoure válasza:

De az nembaj h Sandwraith elött vizkardal vagy mert nekemis ugy volt és ugyis sikerült.

De mind1 aza lényeg h mostmár megy.

2012. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

akkor lehet az én gépemmel van probléma :D

mindegy ma végig vittem a játékot Dahakát könnyen lenyomtam szóval most örülök :D

2012. jún. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!