Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ma is ilyen csak "félig"...

Ma is ilyen csak "félig" ingyenes a Lord of the Rings Online mint régen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én régebben játszottam(olyan 1-2 éve) a lotroval,akkor is ingyenes volt,de egy idő után elfogytak a küldik,és deedelni kelett hogy szerezz ilyen pontokat amivel fel lehetett oldani egy küldi packot(vagy persze vettél magadnak valódi pénzért...).Azt szeretném kérdzeni hogy még mindig ílyen gyatra módon van megoldva?



2012. jún. 25. 22:05
 1/8 anonim válasza:

Hagyd a digitális világot, játssz inkább a valóságban: [link]


:)

2012. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem ez volt a kérdés,am szoktam miniatűrözni :)
2012. jún. 26. 12:17
 3/8 anonim válasza:
Milyen műfajban?
2012. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haverjaimnak van egy csomó,sajnos sajátjaim nincsenek.Milyen műfajban?Hát őőőőő....hogy érted,miért milyen műfajok vannak? :)(elméleti kérdésekben nem vagyok járat miniatűr terén)
2012. jún. 27. 19:23
 5/8 anonim válasza:
Hát, hogy melyik miniatűr játékot játszod, úgy értem.
2012. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,hát annyit tudok hogy Gyűrűk Urás.
2012. jún. 28. 21:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Innen vannak: [link]
2012. jún. 28. 21:22
 8/8 anonim válasza:
Ismertem a KCS-t, már rég bezárt. Ezek az ismerőseid még most is játszanak? PMbe el tudnád küldeni a mail címüket, írok nekik a klubunkról. Ha akarod, like-old te is, aztán gyere el megnézni valamikor nyílt nap alkalmával, jó mulatság.
2012. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!