Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls Skyrim: Mit...

The Elder Scrolls Skyrim: Mit gondoltok, erős leszek nagyobb szinten? Vagy inkább kezdjek ujjat?

Figyelt kérdés
Braton mágussal vagyok nagy figyelmet "adok" a Conjurationra a Destructionra az Alternationra és a Restoration-ra ha nagyobb szintű leszek és jól osztom a pontokat akkor erős leszek.(Ha valaki ad tippeket hogyan osszam el a Perkeket irja le lécci:))Köszi a válaszokat!:)

2012. jún. 23. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy inkább kezdjek újat?* :D
2012. jún. 23. 11:21
 2/4 A kérdező kommentje:
Breton mágussal vagyok*.....
2012. jún. 23. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Mágussal kezdtem én is, de újat kezdtem mert az elején gyengus sajna de után lehet vele alkotni elég keményeket csak kell hozzá jó páncél. Szerintem a conjurationt hagyd a destrora vagy a természetire tegyél a restoraegy kicsit és blackshmitre pakolj hogy majd tudj jó ruhákat csinálni.
2012. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)De úgy gondolom hogy(tudom hogy a nehéz páncél az a Battlemage taktika[asszem]) de valamiért nem tartom helyesnek mágusnál a kovácsolást vagy a nehéz páncél viseletét:).Úgy gondolom hogy a sima mágus ruha kell csak hisz fizikai védelmet(sőtt mágia ellen is fog adni)kapok majd az Alternation.De télleg köszönöm a válaszod:).
2012. jún. 25. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!