Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ArmA II : CO - DayZ mod?

ArmA II : CO - DayZ mod?

Figyelt kérdés
Helló! Tudnátok segíteni hogy Miskolcon hol tudnám megvenni az ArmA II: Combined Operations játékot? Maga a játék egyáltalán nem érdekel csak csináltak hozzá egy modot ami DayZ névre hallgat és szerintem iszonyat jó lett,persze még fejlesztés alatt áll.Nagyon szeretnék vele játszani de nincsen bankkártyám hogy Steamen megvegyem.Tudnátok segíteni?!

2012. jún. 22. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudni kell, hogy a Combined Operations nem egy külön játék, hanem ezt akkor kapod, ha felrakod az alap ArmA II-t, és arra telepíted fel az Operation Arrowhead-et. Sima armát nem tudom hol tudsz venni (nézd meg a plázában az 576-ban), de én operation arrowheadet a minap vettem a media marktban 2.000-ért. Sajna ott az volt az utolsó darab, szóval szerintem az 576 lesz a nyerő.

Szólj, ha kell segítség a mod telepítésében.

2012. júl. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen néztem már Media-ba is és 576-ba is.Médiába csak a kieget találtam ugyhogy nem vettem meg mert egyszerre szeretném.576-ba egyáltalán nincs sem az alapjátég sem a kiegészítő.Azt mondták hogy a mod miatt nagyon gyorsan elvitték.De még Egerbe is voltam 576-ba szintén ez volt a helyzet,nem tudják mikor fog jönni áru.
2012. júl. 23. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy régi kérdés de azért válaszolok :D

Meg lehet oldani hogy szólsz egy ismerősödnek akinek van kártyája és tud Online vásárolni. Megveszi neked, te meg kifizeted neki készpénzben.

2015. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!