Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 Premium?

Gagyio kérdése:

Battlefield 3 Premium?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha megveszem (megrendelem) és hogyan kell telepíteni ...(annyit tudok hogy kapok egy kódot ...de azzal mit csináljak ?? Valaki le tudja írni ? , esetleg egy rendes videó róla ? :D Megköszönném :D

#Battlefield 3 #Premium telepítés
2012. jún. 20. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt írják kell hozzá az alapjáték, tehát azt megveszed aktiválod aztán az originbe ugyanúgy aktiválod a prémiumot is. (ORIGIN ! ott kell mindent.)
2012. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben , mondjuk gondoltam hogy nem lesz nehéz de inkább kérek tapasztaltabbaktól információt :DD
2012. jún. 21. 08:08
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem fogom megvenni a prémiumot. Gondolj bele: alapjáték ~9 ezer, prémium: 15 ezer. Ennyiért már egy másik játékot is bőven meg tudsz venni (pl. nemsokára kiadják PC-re is a Ghost Recon FS-t) és még marad is 5 ezred.

Mellesleg most egy évvel előre megveszed a többi kieget is, mi lesz ha addigra megunod? Pénzkidobás az egész.

2012. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted az megéri hogy .:? Haverommal rendeljük meg egyszerre a Back To Karkandot mind a ketten(külön-külön hogy tolhassunk:D) és ugye kiszállítást felezzük ezzel . mert nekem az armored meg az end game meg az aftermath nem kell nekem csak pár kis map meg a régiek és fegyók :DD nekem back to karkand meg a close quarters kell csak :DD mert fegyók meg mapok járművekkel ugyse tolok sokat :DD
2012. jún. 21. 12:28
 5/14 A kérdező kommentje:
De amúgy neked megvan Bf3 ? ..:DD csak a sima ?
2012. jún. 21. 12:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze, megéri úgy.

És igen megvan a sima játék és a b2k is, de már bánom, hogy megvettem. Azért a te kedvedet nem akarom elvenni. :)

2012. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bf3at én 4000ért vettem.. (vatera és csak cd kulcs, lemez nincs) kicsi keresgéléssel nincs szó itt se 9000-ről se 15000-ről.
2012. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Felcsigáztál ...te a back to karkandot vetted 4000ért vagy maga az alapjátékot ?? XD
2012. jún. 23. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Az alapjátékot, használtan.
2012. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Használtan a ... úgy el se lehet indítani mivel a kulcsát csak egyszer írhatod be. Orosz verzió (amit kb 20perc alatt lehet angolosítani) kerül durván 10 euróba. (vagy ahogy én vettem vaterán volt 4000ft) Tehát egy CD kulcs amivel origin-en aktiválod a játékot letöltöd játszol és a tied, nem használt ez.
2012. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!