Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok írni pls egy olyan...

Tudnátok írni pls egy olyan (gép) összeállítást (processzor, videokártya, stb. ), amin a legmodernebb játékok is simán fullosan elfutnak és max.100ezerből összedobható egy ilyen gép?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm..:)
2012. jún. 20. 22:08
 1/3 Lunala ***** válasza:
Háát, nekem már lassan 2 éves, nem cseréltem benne semmit, de minden elfut rajta max grafon. Anno 107 ezerért rakták nekem össze a PC Diamond-ban. [link] <- Itt egy árlista az aktuális gépösszeállításokról.
2012. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
117böl rakott össze tesóm egy gépet, és a skyrim normal grafikán megy lagg nélkül.
2012. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
120-ból raktam össze gépet(azóta cseréltem vidikarit mert behalt a másik, így rúg 140k-ra), és frankón mennek rajta a játékok, dirt3 ultrán 1680x1050-es felbontáson pl. A konfigot nem írom le, de ebből látszik hogy lehet jó gépet össze rakni olcsón is:)
2012. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!