Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az elektromos RC helikopterek...

Az elektromos RC helikopterek körülbelül hány percig bírnak repülni?

Figyelt kérdés
A robbanómotorosok? Azokat elég drágának vélem!

2012. jún. 20. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok helis, de általában repülők és autók esetében is 10-20 percig bírják az akksik. Én mindenben a robbanósat választanám, ezzel szemben van elektromos repcsim is. Ekektromossal minden egyszerűbb, nem kell takarítani sem az olajat, robbanóst állutgatni kell, puculni a gépet, de az élmény miatt megéri. Ja és persze annyit repülsz, amennyit akarsz, ezzel szemben 15 perc után az elektromosban lemerül az akksi. Több akksit is vehetsz, de egy akksi nem olcsó, lehet, hogy így már egy árban lenne a kettő. De heliknél nem tudom mit érdemes, robbanós lehet, hogy csak haladóknak való! Ennek nézz utána!
2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló jól tippelt, kb 20-25 percig bírja az én double horse 9100-as helim is.

ha még nem volt helikoptered, akkor szerintem kezdd egy kicsi 5-6 ezressel.

2012. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!