Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS 3: Megöltem a kaszást és...

SIMS 3: Megöltem a kaszást és most nem halnak meg a simek. Hogy tudom őt vissza/ újra létre hozni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 18:53
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sehogy, annak a családnak annyi, javaslom kezd új városban, új játékkal.

[link]

itt legalul nézd meg

2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2012. jún. 20. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet megölni a kaszást???
2012. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ahan. Kíváncsi voltam milyen az, ha megöregszik. Először egy csont fekete ember lett belőle, aztán meg kipurcant...

Írd be ezt a kódot: testingcheatsenabled true

Shift+katt a kaszásra-Életszakasz váltása

Annyiszor kell életszakaszt váltani, amíg a jobb felső sarokban meg nem jelenik egy üzenet olyan témával, hogy a Kegyetlen Kaszás elhunyt.

2012. jún. 22. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy..:DD
2012. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom ^^ De valld be, hogy kipróbáltad! :P
2012. jún. 25. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Na jó, kipróbáltam, de az más...:DDD
2012. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már miért lenne más? Téged is csak a kíváncsiság hajtott x)
2013. júl. 15. 07:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha letöltesz fegyvereket (pl. pisztoly, gépfegyver) akkor is meg lehet ölni a kaszást.

Így:

ha letöltöted a gépfegyvert akkor vásárlásmódban vedd meg (érdemes kettőt venni és az egyiket egy másik családtagod eszköztárjába tenni!), rakd a simed eszköztárjába, lőj le egy simet, utána ugye a "gyilkost" elviszik a zsaruk, eljön a kaszás és a másik simeddel lődd le! Amikor elvégezte a "rituálét" akkor a kaszás is meghal. Elég röhelyjes amikor saját magát elviszi!!! xD

2015. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a fegyvereket amiket írtam ezen videó alapján szerezheted be: https://www.youtube.com/watch?v=RS9etuhD1WE
2016. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!