Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben mikor...

League of Legends-ben mikor érdemes PVP-t kezdeni?

Figyelt kérdés

Csak harmincas szintűek PVP-znek, vagy már azelőtt is el lehet kezdeni? Esetleg veled azonos szintűekkel rak össze a játék?


Én még csak Gép ellen nyomatom más játékosokkal, egész jól megy, persze láttam már jobbakat, de ezt a módot is csak beginnerben. Intermediate-et melyik szinten ajánlott elkezdeni? Most tizenkettes vagyok, és Annie-vel küldöm az ipart.


2012. jún. 18. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

1-es szinttol is mehetsz pvpzni, ami inkabb ajanlott, tobb ip-t kapsz, atlagban veled egyforma jatekosokkal rak ossze

es eg-fold a kulonbseg a botok es 1 rendes jatekos kozt

2012. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De gondolom jelent valamit azért, hogy gyakoroltam botok ellen. :) Szóval azt mondod inkább járjak PVP-re? IP-ből jóval több jár? Mert ha nagyjából egyszintűekkel rak össze, lehet, hogy még ma kipróbálom.
2012. jún. 18. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
hát először a utorialt vidd végig :)) ja és vegyél fel majd segítek a nevem: Patesz10
2012. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két tutorialt nyomtam le. Több is van? :O
2012. jún. 19. 00:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Na kipróbáltam a PVP-t így először, és bukó lett. :D Még a vádolgatások előtt, nem miattam. :D


Az egyik bajnokunk meg sem jelent, csak úgy a tizedik percben, egy másik az első percben belefutott egy toronyba, de ami a legdurvább, az az egyik ellenfél játékos volt.


Fiora-t használta, és valamilyen módon olyan gyorsan magas szintre jutott, hogy egyszerre három játékost is le tudott vágni. A mi csapatunkból én vezettem a gyilkolást, de csak nyolccal, ez a Fiora meg harminccal végzett.


Hogy jöhet ez létre? Annyi killt szerzett az elején, hogy ilyen erős lett? Mert pl. minionokból csak a második legtöbbet ölte (első én voltam háhá :D), de valahogy legyőzhetetlen volt. Még a tornyok se bántak el vele.

2012. jún. 19. 11:42
 6/10 anonim ***** válasza:
szóval Noob Team volt :) de majd hetente van 7 hős amit szabadon kipróbálhatsz most nekem graves jön be :)
2012. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, az az volt :D De játszottam azóta párat, és nyertünk már hála Istennek többször is. Persze veszteség is besikerült egyszer-kétszer. :D


Nem szeretek újakat használni, mert mindig béna vagyok velük, úgyhogy maradtam Annie-nél, egyre jobban megy.

2012. jún. 21. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs, nem ellened szólok, de az annie a legbénább karakter szerintem. Fél éve lolozok, napi több óra, és eddig CSAK 1X találkoztam egy erős annieval. Azért érdemes kipróbálni, mert ha valamelyik megtetszik, h, hé, te ezzel nagyon jó vagyok, megveheted. Mert ha sokáig játszasz ugyan azzal a karakterrel, elkezdesz rosszabbul játszani. Énis így voltam, fizzt meg vettem, 1 hónapig játszottam vele csak, lehet 2 hónap is, aztán hirtelen csak veszteség, csak veszteség jött... Ugyan ez más karival is. A botokra vissza térve, ne nagyon játsz botok ellen, max akkor ha ingyen karikat akarsz kipróbálni. Mert a beginnerben a bot olyan hogy ... hogy... hááát nem is tudom, ott hagy téged 100 élettel ( neki meg van 2000 ) szóval egy nem lolozós normális ember is logika gyanánt nem csinálna olyan dolgokat mint ő... Amúgy is én már ha botozok akkor max akkor mikor tudom h bármikor el kéne hagynom a gépet, viszont szeretnék játszani, akkor intermediatézok. Vagyis ha már bot, akkor intermediate, azok is ugyanúgy bénábbak az embereknél , de még ígyis jobb.


30 lvl.

2012. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vettem magamra ne aggódj. :)


Én nagyon szeretek Annie-vel játszani, és szerintem a egy karakterrel igazán tudsz, akkor nehéz döntés lecserélni, mert egy újabbal jó ideig jóval bénább lesz az ember. Na meg én úgy gondolom, hogy béna karakter nincs.


Találkoztam én már olyan Graves-szel aki bedarált mint a mekdöncis kaját szokás, másszor meg úgy vertem agyon, mint részeg földműves a vakondtúrást.


Ez szerintem nagyrészt inkább emberfüggő, hogy ki mennyire jó. :)

2012. jún. 24. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden champ erőssége attól függ hogy játszanak vele. Annié is... Volt már vele 19/1/6 os statom is, bár tény hogy nem a legegyszerübb karakter.
2016. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!