Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik érdemes megvenni? SP3...

Meik érdemes megvenni? SP3 vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Meik érdemes megvenni? SP3 vagy Xbox 360?

2012. jún. 15. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SP3 azt, neked való...
2012. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sp harmadik nagylemeze mindenképpen jobb, hiszen azzal a szabadba is lehet menni, lehet hallgatni, frizbizni a cd-vel, a fényes felével belevilágítani a járókelők szemébe, gurigázhatsz vele (erre rengeteg fajta játékot ki lehet találni haverokkal). A 360-al meg csak a szobádban gubbasztanál.
2012. jún. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, megmondanád szerinted mi az az SP3 ?
2012. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bocs elirtam PS3-at akartam akartam irni :)
2012. jún. 15. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Had ne kelljen ide is leírnom, olvasd végig mind a 261 hozzászólást

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

Csak mert én anno végigolvastam:) Hülyébbnek hülyébb lettem de 1-2 jó dolog elhangzott valahol a közepénél..

2012. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ok kosz par nap alat elolvasom :D
2012. jún. 16. 03:44
 7/13 anonim ***** válasza:

(megint én :P ) na szóval mielőtt elolvastam volna teljesen ps3 párti voltam, de utána már nagyonxbox felé hajlottam. A jobb netes szolgáltatás miatt, barátomnak van ps3-a, kipróbáltuk a killzone 3-at és egyből kidobott a psn, battlefield3-nál szintén és emlékszem, egyszer kifagyott single töltéskor:/

Függetlenül jó a ps3, xboxnak is vannak ilyen hibái, de az hogy össze lehet windows os-t futtató géppel kötni, egyértelművé tette hogy boxot kell vennem:D -windows media center, skype, in ternet explorer, bing- stb.

Sokkal jobb multimédia. Meg ott a BluRay. Nekem teljesen felesleges drágábbak alapból a BluRayes filmek mint a DVD-k de ez mondjuk nem érdekes mert már van egy sony lejátszóm szóval felesleges még1, és legalább nem a ps olvasófejét koptattam volna.

2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
olvastam ojat hogy a xbox3600-nal elöfizetéses az internet ezt nem értetem meg :(
2012. jún. 21. 14:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is csodálom, ennyi ésszel...
2012. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

88mph: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Kérdező: igen előfizetéses, évi 7900Ft.. és egy raklap cuccot kapsz hozzá pl. multiplayert meg egyes appokat:D a PSN ingyé van de nekem az legalábbis nem jött be.. 790Ft havonta, senki sem halt még éhen:D

2012. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!